Lista zajęć Akrobatyka Plus on-line

Akrobatyka Plus on-line

Kategoria

sport / akrobatyka

Opis

Akrobatyka Plus ONLINE - na czas zamknięcia szkół i instytucji trenerzy zapraszają na zajęcia wirtualne. Filmy z treningami będa udostepniane w PONIEDZIAŁKI i CZWARTKI od godziny 12

Zajęcia on-line są poznaczone dla wszystkich uczestników zajęć w BCK uczęszczających w poniedziałki, środy i czwartki na zajęcia stacjonarne.

Zajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki sportowej, akrobatycznej. Ćwiczenia kondycyjne, sprawnościowe i techniczne służące jako rozgrzewka przygotowują do dalszych zadań, między innymi przewrotów, przerzutów i stania na rękach, a w kolejnym etapie również trudniejszych jak przejścia czy salta. Zajęcia kształtują koordynację i pamięć ruchową, umiejętność koncentracji, podzielności uwagi i systematyczność w pracy. Każdy trening zawiera również schemat ćwiczeń rozciągających, które przydadzą się każdemu celem poprawienia mobilności ciała i lepszego samopoczucia. Przeznaczone dla wszystkich dzieci bez przeciwwskazań zdrowotnych.

Mateusz Czwojdziński

Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej, trener akrobatyki sportowej i instruktor gier zespołowych. Jednocześnie wychowawca kolonijny oraz kierownik wycieczek i szkolnych imprez kulturalnych. Specjalizuje się w treningach siłowych, ogólnorozwojowych, kondycyjnych, akrobatyce sportowej. Dodatkowo interesuje się Kalisteniką, której ćwiczenia wykorzystuje w prowadzonych zajęciach.

Mariola Moskwiak – Czwojdzińska

Certyfikowana instruktor tańca i akrobatyki sportowej oraz trener sportu o specjalności taniec sportowy. Jednocześnie wychowawca kolonijny i kierownik wypoczynku na obozach akrobatycznych. Absolwentka Szkoły Muzycznej 1 st. im. Grażyny Bacewicz oraz im. Fryderyka Chopina i Warszawskiej Szkoły Baletowej. Ukończyła 3-letni kurs artystyczny prowadzony w LXXXVI Liceum Ogólnokształcącym im. Batalionu “Zośka”, oraz studiowała Muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Występowała między innymi na deskach dużej i małej sceny Teatru Wielkiego, w Teatrze Dramatycznym, Teatrze Roma i Sali Kongresowej.

Kontakt administracyjny
akrobatyka@bemowskie.pl, 500 096 853
w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Temat
1

Zajęcia z akrobatyki cz. 1

2

Zajęcia z akrobatyki cz. 2

3

Zajęcia z akrobatyki cz. 3

4

Zajęcia z akrobatyki cz. 4

5

Zajęcia z akrobatyki cz. 5

6

Zajęcia z akrobatyki cz. 6

Recenzje

brak recenzji