Lista zajęć Tomasz Barański Kurs Tańca online - Rumba

Kurs Tańca online - Rumba

Kategoria

taniec / latino

Opis

Rumba to taniec zmysłowy i sensualny. Jego tempo i rytm są znacznie wolniejsze w porównaniu do innych tańców latynoamerykańskich. Rumba to prawdziwy kubański taniec namiętności! Nie tylko wymaga dobrej koordynacji ruchów, ale także zmysłowości i zaangażowania.

Tomasz Barański w prosty i przystępny sposób wyjaśni Wam kroki podstawowe i sprawi, że naprawdę poczujecie te emocje. Spróbuj tańczyć solo lub zaproś partnera do nauki tego niezwykle zmysłowego tańca. Rumba potrafi oczarować każdego!

Instruktor

Tomasz Barański

Tomasz
Barański

Tancerz zawodowy

Jeden z najbardziej żywiołowych tancerzy polskiej estrady. Znany z programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Tancerz zawodowy, choreograf, licencjonowany instruktor tańca sportowego ze specjalizacją jazzową. Uwielbia dobre książki, podróże, dobra kuchnię i nowe wyzwania. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat, pod okiem Roberta Kupisza.

Trzykrotnie zdobył tytuł Mistrzów Polski formacji tanecznych oraz trzy Puchary Polski. Osiągnął Międzynarodową
Mistrzowską klasę „S” w tańcu latynoamerykańskim. Jest półfinalista V edycji programu „You can dance. Po prostu tańcz” stypendystą Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

Występował na deskach Teatru Wielkiego w operze „Traviata" oraz "Latający Holender". Współtworzył tanecznego spektaklu Lady Fosse Jako choreograf przygotował teledyski do utworów m.in. Stefano Terrazzino oraz zespołu De Mono. Brał udział w najwiekszych produkcjach telewizyjnych, gdzie towarzyszył największym gwiazdom polskiej estrady tj. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Doda, Tatiana Okupnik itd.

Recenzje

Mateusz Z.
04.05.2020 17:32
Super połączenie edukacji z rozrywką :) Oglądamy to już chyba 3 raz z żoną i nadal nam się nie nudzi :)
Marcin S.
04.05.2020 17:03