Lista zajęć Tomasz Barański Kurs Tańca online - Samba

Kurs Tańca online - Samba

Kategoria

taniec / latino

Opis

Przed nami prawdziwe wyzwanie – jeden z najtrudniejszych tańców latynoamerykańskich czyli Samba!

To szybki, dynamiczny a jednocześnie pełen zmysłowości taniec pochodzący z Brazylii. Angażuje pracę całego ciała a w szczególności bioder. Żywiołowa Samba to ogromna dawka energii i radości, która udzieli się każdemu.

Tomasz Barański pokaże Wam czym jest bouncing, poznacie podstawowe kroki i dowiecie się jak wykonać prawidłowy whisk i voltas. Brzmi interesująco? No pewnie! Przekonacie się sami – ten taniec to prawdziwa petarda! Przy elektryzującej Sambie nogi same rwą się na parkiet.

Poczuj się jak na karnawale w Rio de Janeiro

Instruktor

Tomasz Barański

Tomasz
Barański

Tancerz zawodowy

Jeden z najbardziej żywiołowych tancerzy polskiej estrady. Znany z programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Tancerz zawodowy, choreograf, licencjonowany instruktor tańca sportowego ze specjalizacją jazzową. Uwielbia dobre książki, podróże, dobra kuchnię i nowe wyzwania. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat, pod okiem Roberta Kupisza.

Trzykrotnie zdobył tytuł Mistrzów Polski formacji tanecznych oraz trzy Puchary Polski. Osiągnął Międzynarodową
Mistrzowską klasę „S” w tańcu latynoamerykańskim. Jest półfinalista V edycji programu „You can dance. Po prostu tańcz” stypendystą Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

Występował na deskach Teatru Wielkiego w operze „Traviata" oraz "Latający Holender". Współtworzył tanecznego spektaklu Lady Fosse Jako choreograf przygotował teledyski do utworów m.in. Stefano Terrazzino oraz zespołu De Mono. Brał udział w najwiekszych produkcjach telewizyjnych, gdzie towarzyszył największym gwiazdom polskiej estrady tj. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Doda, Tatiana Okupnik itd.

Lekcje

# Temat

Odcinek 1

1

Intro

2

Rytm tańca

3

1 krok podstawowy

4

Dodatek do 1 kroku podstawowego

5

Whisks

6

Połączenie 2 kroków podstawowych

7

Ćwiczenie z wolną muzyką

8

Ćwiczenie z szybką muzyką

Odcinek 2

9

Zaproszenie na 2 odcinek

10

Voltas

11

Voltas ze zmianą kierunku

12

Stationary samba walk

13

Połączenie voltas + stationary samba walk

14

Ćwiczenie z wolną muzyką

Podsumowanie

15

Zaproszenie do podsumowania

16

Połączenie wszystkich kroków

17

Ćwiczenie z wolną muzyką

18

Ćwiczenie z szybką muzyką

Recenzje

Artur W.
04.05.2020 19:52
Podoba mi się sposób prowadzenia lekcji tańca. Nawet i dobrze, że tak krótko to trwa. Na początek więcej nie trzeba bo i tak muszę kilka razy sobie to puszczać żeby nauczyć się kroków. Daję 4 bo brakuje tu partnerki do tańca ale reszta jest super. Czekam na więcej! :)
Szymon B.
04.05.2020 17:27