Lista zajęć Martyna Chojnacka ONLINE - gra na pianinie/keyboardzie z p. Chojnacką

ONLINE - gra na pianinie/keyboardzie z p. Chojnacką

Opis

**Zajęcia indywidualne online prowadzone będą na dwa sposoby: lekcje online w aplikacji hangoutmeet oraz w wersji nagraniowej. Startujemy 5 maja 2020 r.

**Zapisując się na zajęcia trafiają Państwo w pierwszej kolejności na listę rezerwową. Prosimy czekać na kontakt z instruktorem.

Zajęcia z pianina to doskonały sposób na rozwój muzykalności, wrażliwości, ale również systematyczności. Uczestnicy poznają zasady pisowni muzycznej, zasad muzyki w ogóle. Rozwój będzie oparty na poznawaniu repertuaru dobranego do możliwości uczestnika.

**wtorki i piątki godz. do ustalenia z intruktorem

**opłata
100 zł/ m-c (1 x w tyg. 30 min.)
130 zł/ m-c (1 x w tyg. 45 min.)
180 zł/ m-c (1 x w tyg. 60 min.)

**pierwszeństwo mają uczestnicy kontynuujący kurs

Instruktor Martyna Chojnacka - absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, ukończyła również historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Jest laureatką Programu Stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska”, a także stypendystką programu „zDolny Ślązak ” Kapituły Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień. Jest laureatką wielu konkursów, festiwali muzycznych organizowanych w Polsce i za granicą. Gra z zespołem Free Accordions.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również