Lista zajęć Drukowanie 3D zajęcia online

Drukowanie 3D zajęcia online

Kategoria

edukacja / programowanie

Opis

Drukowanie 3D
zajęcia online

Zajęcia będą prowadzone w formie live z instruktorem
Kiedy? poniedziałek godz. 17.30-18.45 (I grupa) lub środa godz. 12.30-13.45 (II grupa)
Za ile? 110 zł za 4 zajęcia
Dla kogo? Dzieci i młodzież 8-15 lat

Zajęcia rozpoczną się od połączenia z instruktorem poprzez aplikację Microsoft Teams, zostaną rozesłane przed zajęciami maile z linkiem dostępu do danego spotkania, aplikacja nie wymaga instalacji, można ją uruchomić w oknie przeglądarki. Uczestnicy będą wykonywać projekt zgodnie z tematyką zajęć w aplikacji Tinkercad, na bieżąco instruktor udostępni kod do zalogowania się do danych zajęć. Instruktor ma możliwość udostępnienia swojego pulpitu, będzie pokazywał krok po kroku jak wykonać projekt w programie, a także poprzez połączenie werbalne wyjaśni bieżące problemy. Instrukcje do zajęć i inne potrzebne materiały będą wysyłane przed zajęciami mailowo.
Dodatkowo podczas każdych zajęć będzie przedstawiona ciekawostka z zastosowań druku 3D w otaczającym świecie. Na zajęcia będą przygotowywane także filmy dotyczące samej drukarki 3D, nagarnia z wydruków prac dzieci itp.

Projekty wykonane podczas zajęć będą dla uczestników wydrukowane na drukarce 3D i dostarczane do Domu Kultury Zacisze co 2 tygodnie (jeśli będzie możliwy odbiór), jeśli obostrzenia związane z wirusem SARS-CoV-2 nie będą na to pozwalały, to prace będą wysyłane 1x w miesiącu bezpośrednio do uczestników zajęć.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również