Lista zajęć Paweł Kowaluk MoCartowe Kursy Muzyczne: Paweł Kowaluk

MoCartowe Kursy Muzyczne: Paweł Kowaluk

Opis

Paweł Kowaluk zaprasza na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych (bez ograniczeń wiekowych), którzy chcą udoskonalać umiejętności gry na instrumentach smyczkowych, tj. skrzypcach lub altówce.
Umiejętności uczniów: zapraszamy osoby, które miały już styczność z grą na tych instrumentach i posiadają co najmniej podstawowe umiejętności gry, czyli uczniów szkół muzycznych (obecnych i byłych) lub ognisk muzycznych oraz samouków.

Opis - czyli dlaczego warto?

Kurs muzyczny, prowadzony przez członków Grupy MoCarta, będzie odbywać się on-line, ale Prowadzący, dzięki możliwościom najnowszej technologii, będą uczyć indywidualnie na żywo.

Kurs będzie składać się z 6 lekcji - pierwsza lekcja będzie zapoznawcza (bezpłatna), podczas której Prowadzący umówią się z uczniem na 5 kolejnych lekcji praktycznych.
Po zakończeniu cyklu będzie możliwość wykupienia kontynuacji zajęć.
Pierwsza lekcja - zapoznawcza - jest darmowa. Podczas niej Prowadzący w krótkiej rozmowie ustalą, na jakim uczeń jest poziomie oraz zaproponują czas trwania zajęć praktycznych. Po tej lekcji Instruktor przygotuje program indywidualnie dopasowany do umiejętności i poziomu ucznia.

Czas trwania lekcji jest uzależniony od możliwości percepcyjnych ucznia - dla dzieci do 12. roku życia proponujemy zajęcia 30-minutowe, dla młodzieży i dorosłych - 45-minutowe. Jeśli jednak są Państwo zainteresowani dłuższymi lekcjami dla młodszych (lub krótszymi dla starszych), możemy je oczywiście tak zaplanować.

Zapisy na zajęcia będą możliwe od 21 maja 2020 do 29 maja 2020 – ilość miejsc ograniczona!
Planowana data rozpoczęcia zajęć: 01 czerwiec 2020.

Spodziewane efekty:

 • każdy uczeń zdobędzie wiedzę o swoim słuchu i możliwościach dalszego rozwoju w edukacji muzycznej;
 • w przypadku uczniów, którzy będą uczyć się od podstaw, efektem będzie zdobycie podstawowej wiedzy o dźwiękach oraz podstaw gry na wybranym instrumencie;
 • każdy uczeń, niezależnie od swojego wyjściowego poziomu, poprawi umiejętność gry;
 • dzięki lekkiej i niezobowiązującej formule zajęć, edukacja będzie sprawiać każdemu uczniowi przyjemność, co z kolei wpłynie na możliwości zapamiętywania informacji;
 • serdecznie zapraszamy wszystkich kursantów do dzielenia się swoimi postępami na naszej grupie na facebooku: Graj, jak MoCart!, na której Prowadzący będą zamieszczać różne materiały dodatkowe (grupa będzie dedykowana wszystkim uczestnikom kursów).

Czego od ciebie oczekujemy:

 • komputera lub telefonu z kamerką i mikrofonem - musimy się DOBRZE widzieć i słyszeć. Jeśli korzystasz z telefonu, musi on być umieszczony na statywie, żeby Prowadzący mógł Cię widzieć, kiedy grasz,
 • jak najszybszego internetu - jego szybkość musi umożliwiać wideokonferencję. Podczas lekcji zapoznawczej będziemy mieć okazję przetestowania łącza z obu stron, więc bez obaw - jeśli jakość będzie uniemożliwiała płynne łączenie, nie poniesiesz niepotrzebnych kosztów,
 • chęci do nauki oraz do samodzielnych ćwiczeń w domu,
 • posiadania instrumentu - w zależności od kursu, na który się zapisujesz. Jeśli nie masz instrumentu w domu, bo dopiero zaczynasz przygodę z muzyką, służymy pomocą w doradzeniu, co warto wypożyczyć lub kupić.

Cena kursu:

 • 1 lekcja 45 minut - 100 zł
 • 1 lekcja 30 minut - 80 zł
  Cena ustalana po lekcji zapoznawczej.

zobacz inne MoCartowe zajęcia - https://strefazajec.pl/kursy-online/mocartowe-kursy-muzyczne/

Pytania związane z kursami grupy MoCarta - tel +48 785 007 550

Instruktor

Paweł Kowaluk

Paweł
Kowaluk

Grupa MoCarta

Altowiolista Grupy MoCarta. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Magister sztuki-specjalność ALTÓWKA.

Od 25 lat pierwszy - bo jedyny - altowiolista kwartetu smyczkowego Grupa MoCarta. Jest często mylony z Bolkiem Błaszczykiem, co go denerwuje, dlatego podczas koncertów robi groźne miny.

Zagorzały fan sportu (zwłaszcza piłki nożnej) i muzyki rockowej.

Recenzje

brak recenzji