Lista zajęć Taniec nowoczesny on-line

Taniec nowoczesny on-line

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Wiek: 5-15 lat
Prowadzący: Bartosz Górski
Koszt: 50 zł/m-c

Opis zajęć:
Nasze lekcje on-line to kurs dla dzieci, które kontynuują swoją taneczną przygodę. Razem z Bartoszem Górskim Państwa pociechy wezmą udział w energetycznych, pełnych radości zajęciach i powtórzą podstawy takich standardów jak samba czy cha-cha.
Każdy odcinek składa się z przywitania Bartka z uczestnikami, krótkiej rozgrzewki, mini choreografii (dwa znane elementy), powtórki kroków podstawowych (np. samba, cha-cha), ćwiczeń praktycznych i utrwalających, dłuższej choreografii.

Kontakt ws. sekcji: tel. 517 217 680

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Temat
1

Powtórka kroków samby (podstawowy, bounce), przypomnienie choreografii Despacito i nauka nowego układu do piosenki Uptown Funk

2

Powtórka kroków cha-chy (podstawowy, New York), przypomnienie choreografii "chipsy-placki" i układu do piosenki Con Calma.

3

Powtórka kroków walca angielskiego (podstawowy, ósemka, duży kwadrat, rama), choreografia Trolle i Can't stop the feeling. Na koniec wesoły układ do piosenki Chocolate

4

Nauka/powtórka kroków jivea (podstawowy i z nogą do tyłu), następnie kroki salsy (podstawowy, do przodu/do tyłu, do boku). Na zakończenie - choreografia niespodzianka!

Recenzje

Zajęcia prowadzone przez bardzo młodego instruktora, który z poczuciem humoru prowadzi dzieci przez meandry tańca.
Kasia K.
14.09.2020 09:35