Lista zajęć Maciej Pietrzycki Ruchowe warsztaty kreatywne

Ruchowe warsztaty kreatywne

Kategoria

sport / inne

Opis

Ruchowe warsztaty kreatywne - są to warsztaty, w których uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w pięciu nietypowych sportach: Kendama, Trickboard, Footbag (Zośka) i dwa rodzaje żonglerki - kontaktowa oraz sportowa. Na zajęciach oprócz dobrej zabawy uczestnicy będą mocno angażować także głowę. W momencie używania np. obu rąk jednocześnie, dwie półkule mózgu muszą pracować na najwyższych obrotach! Główną ideą zajęć jest pokazanie, że dla zabicia czasu wcale nie trzeba sięgać po telefon komórkowy. Będą mieli okazję przekonać się, że praktyczne sporty, choć mało znane, mogą zastąpić gry na telefonie i dostarczać nie lada atrakcji.
Przyjdź i zobacz, że to wcale nie takie trudne! 

  • Kendama - japońska gra zręcznościowa składająca się z drewnianego trzonka z wydrążeniami, sznurka oraz drewnianej kulki. Podstawą jest umieszczenie kulki na jednym z wydrążeń, a to w jaki sposób będzie zrobione zależy tylko od Twojej wyobraźni.
  • Footbag - inaczej nasza rodzima „zośka" - to zamszowa piłeczka z granulatem plastikowym/metalowym w środku. Podbijanie/utrzymanie na każdej części naszego ciała, to nie lada wyzwanie koordynacyjne i ogromna satysfakcja, kiedy się uda.
  • Trickboard - urządzenie, które świetnie poprawia równowagę. Składa się z drewnianego blatu oraz wałka. Zadanie to utrzymanie się jak najdłużej na wałku robiąc przy tym różne triki.
  • Żonglerka sportowa - ludzie myślą, że kaskada (podstawowy ruch żonglerski trzema piłeczkami) jest niesamowicie trudna, tymczasem to największy błąd, zobacz, że jesteś się w stanie nauczyć żonglować w bardzo szybkim czasie!
  • Żonglerka kontaktowa - to robienie trików przeźroczystą kulą, która dzięki swojej fakturze stwarza iluzję lewitacji - bardzo cieszy oko widza oglądającego sztuczki. 

Sprawdź! https://www.youtube.com/watch?v=STKPPUyScTs

Pierwsze zajęcia już 7 września! Zapraszamy!

Zajęcia raz w tygodniu po 90 minut
Termin poniedziałek o godz. 17:15
Opłata: 48 zł/220 zł/400 zł*

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel.:
+48 12 266 03 45, +48 519 309 350

Podany termin może ulec zmianie.
*Opłata: miesięczna/semestralna/roczna

Prowadzenie: Maciej Pietrzycki - pedagog, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Na codzień zajmuje się nauką nietypowych sportów. Od piętnastu lat czynnie trenuje footbag i żonglerkę. W jednej z krakowskich fundacji uczy mnemotechnik - czyli technik szybkiego zapamiętywania. W wyniku połączenia swojej pasji do sportu z treningiem mózgu powstała marka SPORTSY, dzięki której promuje oraz uczy całkiem nowych dyscyplin sportowych. Podczas zajęć stawia przede wszystkim na dobrą zabawę. 

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również