Animacja poklatkowa - Solvay

Kategoria

sztuka / film

Opis

ANIMACJA POKLATKOWA to wstęp do twórczości filmowej. Poznasz tu zasady tworzenia scenariuszy i storyboardów, podstawy budowania filmu, planowania ruchu postaci i przedmiotów. Zbudujesz własnych bohaterów i zaaranżujesz scenografię do swojego filmu, wykorzystując do tego przeróżne materiały dostępne w naszej pracowni. Nauczysz się montować animacje Stop Motion w programie komputerowym. Poznasz efekty wizualne stosowane w obróbce filmu poklatkowego i zasady montażu dźwięku. Możesz pracować indywidualnie bądź w grupie. Zajęcia te pobudzą Twoją wyobraźnię, zainspirują do tworzenia i realizacji Twoich pomysłów.
Główne założenia dla grupy ANIMACJA POKLATKOWA to:

  • rozwój pasji i zainteresowań,
  • wstęp do twórczości filmowej,
  • poznanie zasad tworzenia animacji,
  • wstęp do obróbki filmu poklatkowego,
  • satysfakcja z realizacji własnych pomysłów.

Termin zajęć: pt. 16.30-18.00
Pierwsze zajęcia: 11.09 br

Prowadząca:
Agnieszka Krzyżanowska - Kasjanowicz - Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Wydziału Malarstwa w pracowni prof. Włodzimierza Kunza. Prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych interesujących się sztuką. Realizuje projekty z zakresu grafiki użytkowej i wydawnictw poligraficznych.

Cena: 60 zł/ 300 zł / 600 zł
miesiąc/semestr/rok

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy

Recenzje

brak recenzji