Twórcza pracownia Solvay

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

TWÓRCZA PRACOWNIA to warsztaty, które rozwijają twórcze pasje, poszerzają wiedzę i wyobraźnię. Poznasz tu różne techniki plastyczne -rysunek węglem, sangwiną, pastelami. Pomalujesz akwarelami i akrylami. Odkryjesz proste techniki graficzne jak monotypia i linoryt. Nauczysz się czym jest i jak działa kompozycja, kolor, walor, światłocień, faktura, kontrast i temu podobne zagadnienia artystyczne. Tutaj kreatywnie i ciekawie spędzisz czas, jednocześnie dając upust swojej twórczej fantazji.
Główne założenia dla grupy TWÓRCZA PRACOWNIA to:

  • rozwój pasji i zainteresowań,
  • poznanie zaawansowanych technik plastycznych,
  • poznanie i doskonalenie warsztatu,
  • wstęp do profesjonalnej twórczości.

Prowadząca:
Agnieszka Krzyżanowska - Kasjanowicz - Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Wydziału Malarstwa w pracowni prof. Włodzimierza Kunza. Prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych interesujących się sztuką. Realizuje projekty z zakresu grafiki użytkowej i wydawnictw poligraficznych.

Termin zajęć: piatek 18:30 - 20:00
Pierwsze zajęcia: 11.09.2020


Cena: 60 zł/ 300 zł / 600 zł
miesiąc/semestr/rok

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również