Zumba - Solvay

Kategoria

fitness / zumba

Opis

Zumba to dynamiczna forma taneczna, która łączy aerobik z tańcami latynoamerykańskimi. Wyjątkowe kroki, urozmaicone kombinacje taneczne oraz energetyczna, motywująca muzyka sprawiają, że trening jest atrakcyjny, efektywny i wesoły. Tańcząc zumbę rzeźbimy ciało, zwalczamy stres i wzmacniamy pewność siebie.

Prowadząca:
Magłorzata Kujawa - Magister Archeologii Śródziemnomorskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada dyplom tańca orientalnego I i II stopnia Polskiej Federacji Tańca. Ukończyła III poziomy w szkole tańca „Rasha”. Posiada już wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Obecnie właścicielka firmy Centrum Nubia. Firma ma na celu zarażanie wszystkich osób jej pasją do Afryki, tańca, archeologii i sztuki i kultury.
Wprowadza do Polski nowości takie jak : joga piwna, taniec nubijski i zajęcia z Afro Power oraz wiele innych. W działalności wspiera mnie ją jej sunia rasy Biały Owczarek Szwajcarski o imieniu egipskiej bogini miłości – Hator, która czasem towarzyszy jej w działalności biznesowej i prowadzi zajęcia dla dzieci.

Termin zajęć: wtorek 16:45 - 17:45, środa 16:30-17:30
Pierwsze zajęcia:8.09.2020


Cena:
1x w tygodniu: 60 zł/ 300 zł / 600 zł
2 x w tygodniu: 100 zł/ 500 zł / 1000 zł
miesiąc/semestr/rok

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również