Zumba kids Solvay

Kategoria

fitness / zumba

Opis

Zumba Kids to zabawa łącząca ćwiczenia i taniec. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtują i rozwijają kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć! Oprócz dobrej zabawy i hobby Zumba Kids może być wspaniałą drogą do przełamania wewnętrznych barier u dzieci. Czas spędzony na treningach Zumby Kids pozwala na oswojenie się z własnymi słabościami, zachęca do działania oraz jest sposobem na zaakceptowanie siebie.

Prowadząca:
Magłorzata Kujawa - Magister Archeologii Śródziemnomorskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada dyplom tańca orientalnego I i II stopnia Polskiej Federacji Tańca. Ukończyła III poziomy w szkole tańca „Rasha”. Posiada już wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Obecnie właścicielka firmy Centrum Nubia. Firma ma na celu zarażanie wszystkich osób jej pasją do Afryki, tańca, archeologii i sztuki i kultury.
Wprowadza do Polski nowości takie jak : joga piwna, taniec nubijski i zajęcia z Afro Power oraz wiele innych. W działalności wspiera mnie ją jej sunia rasy Biały Owczarek Szwajcarski o imieniu egipskiej bogini miłości – Hator, która czasem towarzyszy jej w działalności biznesowej i prowadzi zajęcia dla dzieci.

Termin zajęć: wtorek 16:15 - 17:00

Zapisy trwają do końca września 2020 roku!


Cena: 45 zł/ 225 zł / 450 zł
miesiąc/semestr/rok

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również