Taniec brzucha Solvay

Kategoria

taniec / inne

Opis

TANIEC BRZUCHA WYDOBYWA ESENCJĘ KOBIECOŚCI I WDZIĘKU.
Jest to jeden z najstarszych kobiecych tańców świata. Taniec ten zarówno pełen zmysłowej kobiecości, jak i niewinnej dziewczęcej kokieterii, pozwala w subtelny sposób wyrazić całą gamę emocji i uwolnić kobiece ciała od krępujących je kulturowych ograniczeń.
Na zajęciach przeniesiemy się do pałaców księżniczek rodem z baśni Tysiąca i jednej nocy. Tańczymy boso, w baletkach lub w skarpetkach. Na zajęciach zapalmy świeczki, a tląca się delikatna woń kadzideł przeniesie nas w dalekie magiczne podróże. Od czasu do czasu będziemy tańczyć do muzyki na żywo – gościć będą u nas krakowscy bębniarze. Na pierwszych zajęciach wszystkie uczestniczki kursu otrzymają upominek prosto z Egiptu!
Kroki tego tańca są doskonałą gimnastyką, dzięki którym zyskujemy wyprostowaną postawę ciała, grację i harmonię ruchów. Taniec masuje narządy wewnętrzne i sprawia, że talia staje się cieńsza. Układy ciała stosowane w tym tańcu ułatwiają ciążę i poród; pomagają w dolegliwościach miesięcznych i przygotowują do okresu menopauzy. Dodaje energii i zmniejsza poziom stresu. Na zajęciach przeniesiemy się do pałaców księżniczek rodem z baśni Tysiąca i jednej nocy. Tańczymy boso, w baletkach lub w skarpetkach. Na zajęciach zapalmy świeczki, a tląca się delikatna woń kadzideł przeniesie nas w dalekie magiczne podróże. Od czasu do czasu będziemy tańczyć do muzyki na żywo – gościć będą u nas krakowscy bębniarze. Na pierwszych zajęciach wszystkie uczestniczki kursu otrzymają upominek prosto z Egiptu!

Prowadząca:
Magłorzata Kujawa - Magister Archeologii Śródziemnomorskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada dyplom tańca orientalnego I i II stopnia Polskiej Federacji Tańca. Ukończyła III poziomy w szkole tańca „Rasha”. Posiada już wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Obecnie właścicielka firmy Centrum Nubia. Firma ma na celu zarażanie wszystkich osób jej pasją do Afryki, tańca, archeologii i sztuki i kultury.
Wprowadza do Polski nowości takie jak : joga piwna, taniec nubijski i zajęcia z Afro Power oraz wiele innych. W działalności wspiera mnie ją jej sunia rasy Biały Owczarek Szwajcarski o imieniu egipskiej bogini miłości – Hator, która czasem towarzyszy jej w działalności biznesowej i prowadzi zajęcia dla dzieci.

Cena: 70 zł/ 350 zł / 700 zł
miesiąc/semestr/rok

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również