Lista zajęć Tai chi Solvay

Tai chi Solvay

Kategoria

fitness / inne

Opis

Program zajęć obejmuje ćwiczenia przygotowujące Fan song gong oraz naukę formy 13-ruchowej.Tai chi buduje zdrowie w sposób harmonijny i całościowy. Uczy relaksacji umysłu i ciała. Buduje spokój wewnętrzny i koncentrację uwagi. Łagodnie wzmacnia, rozwija gibkość, elastyczność ciała, koordynację ruchową i równowagę. Ma również właściwości terapeutyczne, zapobiega i leczy wiele schorzeń i dolegliwości. Metodyka tai chi zapewnia indywidualne podejście do każdego ćwiczącego. Pozwala także rozpocząć ćwiczenie w każdym wieku i nie wymagane jest wcześniejsze przygotowanie.

Prowadzący:
Dorota Rusin-Czajkowska - mgr rehabilitacji, nauczycielka Chen Bing Taiji Academ-Poland, bliska uczennica mistrza Chen Binga, posiada 25-letnie doświadczenie w nauczaniu tai chi

Grzegorz Bąk - Praktykuje Tai Chi Chuan od 9 lat. Rozwija się i doskonali pod okiem Doroty Rusin-Czajkowskiej. Członek zarządu stowarzyszenia "Harmonia w ruchu" zajmującego się propagowaniem Tai Chi.

Grupa I: wtorek i piątek 10:45 - 12:00
Grupa II: worek i czwartek 16:30 -18:00

Cena za zajecia 1 raz w tyg.: 120 zł /600 zł /1200 zł
Cena za zajecia 2 razy w tyg. 240 zł/ 1180 zł/ 2360 zł
miesiąc/semestr/rok

Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Grupa I


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również