Warsztaty baletowe

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty baletowe!
Podczas zajęć, poprzez zabawy taneczne i baletowe, poznamy elementy tańca klasycznego. Zaznajomimy się z tajnikami baletu i odkryjemy jego magiczny świat. Wykonamy taneczną rozgrzewkę, ćwiczenia baletowe, zatańczymy do piosenek z ulubionych bajek i nauczymy się układu, który będzie zwieńczeniem naszych wakacyjnych spotkań.

poniedziałki i środy
wiek 4-8 lat
godz. 16.00 - 16.45

w ramach warsztatów spotkania w następujące dni:
20, 22, 27, 29 lipca 2020 r.

Cena warsztatów 50 zł

Instruktor: Joanna Chrzan absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie, tancerka zespołowa w Teatrze Wielkim w Poznaniu, magister kulturoznawstwa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, animatorka kultury, instruktor zajęć rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz instruktor tańca sportowego.

Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z Procedurą zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Domu Kultury Włochy w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników DKW dołączoną do regulaminu zajęć. Zapisanie na warsztaty jest równoznaczne z akceptacją wytycznych zawartych w procedurze.

Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Instruktor

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie, tancerka zespołowa w Teatrze Wielkim w Poznaniu, magister kulturoznawstwa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, animatorka kultury, instruktor zajęć rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, szczególnie interesuje ją praca z kobietami w ciąży i powracającymi do formy mamami. Prywatnie mama trójki dzieci.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 16:00
20.07.2020
45 min. Warszawa,
Okęcka Sala Widowiskowa
2 śr, 16:00
22.07.2020
45 min. Warszawa,
Okęcka Sala Widowiskowa
3 pn, 16:00
27.07.2020
45 min. Warszawa,
Okęcka Sala Widowiskowa
4 śr, 16:00
29.07.2020
45 min. Warszawa,
Okęcka Sala Widowiskowa

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również