Lista zajęć Anna Pacocha Taniec musicalowy dramADA - wakacyjne warsztaty

Taniec musicalowy dramADA - wakacyjne warsztaty

Kategoria

taniec / współczesny

Opis

Wiek: od 10 lat

Termin zajęć: Poniedziałki i środy, g. 13.00-15.00

Cykle zajęć: 6-17.07.2020
20-31.07.2020
3-14.08.2020

Opłata: 2xtyg. / 120 min. / 120 zł (4 zajęcia)

Na zajęciach choreografie powstawać będą do znanej i lubianej muzyki musicalowej. Podczas zajęć dzieci poznają kroki i elementy wielu styli tanecznych charakterystycznych dla stylu brodwayowskiego, które będą łączone w układ taneczny.

  • Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z Procedurą zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Domu Kultury Włochy w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników DKW dołączoną do regulaminu zajęć. Zapisanie na warsztaty jest równoznaczne z akceptacją wytycznych zawartych w procedurze.

Instruktor

Tancerka, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, choreograf, sędzia Polskiej Federacji Tańca Freestyle, absolwentka WUM na kierunku fizjoterapia.
Od 2015 gra w Krakowskim Teatrze Variete, w musicalu „Legalna Blondynka” w reżyserii Janusza oraz współtworzy obsadę spektaklu „Variete Film Show” w reżyserii Janusza Szydłowskiego.
Obecnie rola Kitty w spektaklu „Chicago” w reżyserii Wojciecha Koscielniaka.
Od 2008 r związana z Teatrem Tańca Sway pod kierunkiem Anny Wielogórskiej gdzie brała udział w licznych produkcjach tanecznych m.in. jako solistka spektakli: „Siostry”, „Human”, „Halfway” którego premiera odbyła się w Teatrze Żydowskim w Warszawie 2014r.
Tancerka i choreograf w programach rozrywkowych TV. Trasa promująca TVN Turbo, udział w programach rozrywkowych : „Załóż się” Tvp2, „Show time” Polsat, „Sylwester z Jedynką”Tvp1, „Jak Oni Śpiewają” Polsat, „Fabryka Gwiazd” Polsat.
Od 2007 -2017 tancerz, instruktor tańca, choreograf, trener grupy turniejowej hpi-hop ” Shadow” w Hakiel Akademia Tańca.
Obecnie instruktor w szkole Vibe Dance Center oraz choreograf i instruktor w Teatrze Tintilo.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również