Rysowanki NOWOŚĆ

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Rysowanki - zajęcia skierowane do małych odkrywców świata, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rysowaniem jak i tych, którzy rysują już dłuższy czas.
Warsztaty będą prowadzone w formie improwizowanej opowieści, rysowane zarówno przez dzieci jak i prowadzącą zajęcia. Celem zajęć jest zachęcenie dzieci do rysowania i tworzenia własnych rysunkowych historyjek oraz twórczego radzenia sobie z nieudanym rysunkiem.
Poprzez zastosowanie różnorodnych technik rysunkowych zajęcia mają rozbudzać w dzieciach kreatywność oraz wyobraźnię plastyczną.
Przykładowe tematy zajęć :

 • Zagubiony lisek
 • Psotne kotki
 • Gang ślimaków
 • Wesołe świnki

Pierwsze zajęcia dla grupy:

 • 3-4 lata (dziecko+rodzic) już 7 września!
 • 5-6 lat (dziecko) już 10 września!
  Zapraszamy!

Zajęcia raz w tygodniu po 60 minut
Terminy:

 • grupa 3-4 lata (rodzic+dziecko) - poniedzialek o godz. 15:00
 • grupa 5-6 lat (dziecko) - czwartek o godz. 15.00
  Opłata: 48 zł/220 zł/400 zł*

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel.:
+48 12 266 03 45, +48 519 309 350

Podany termin może ulec zmianie.
*Opłata: miesięczna/semestralna/roczna
(możliwość zorganizowania zajęć online)

Prowadzenie: Alicja Karczmarska-Strzebońska – artysta plastyk, absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i studium pedagogicznego przy ASP oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Współpracuje m. in. z Teatrem Groteska, „Gazetą Wyborczą”, Dworem Czeczów i Cel-Edu prowadząc autorskie szkolenia plastyczno-teatralne dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli, a także z wydawnictwami Greg i Skrzat jako autorka, ilustratorka i konsultantka merytoryczna książek dla dzieci. Autorka m. in. „Elementarza – czytamy metodą sylabową” oraz ilustratorka książek dla dzieci m. in. „Jak pies z owieczką”, „Biblia dla dzieci”, „Podróże poście lotem”, „Ekoporadnik przedszkolaka”, „Terra z lasu” oraz serii o dobrej czarownicy: „Czarownica i kot”, „Czarownica i ryba”, „Czarownica i tajemniczna mikstura”, „Czarownica i pierniki”, „Czarownica i kociaki”, „Czarownica i zimowe szaleństwa”.

Recenzje

Zuzanna K.
13.09.2020 20:58

Inni klienci oglądali również