Lista zajęć Klub Rodziców: Wakacyjne zajęcia gordonowskie 30.07

Klub Rodziców: Wakacyjne zajęcia gordonowskie 30.07

Kategoria

inne / inne

Opis

Proponowane przez nas zajęcia w ramach Klubu Rodziców dzięki swojemu zróżnicowaniu są ukierunkowane na wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka, pobudzają jego aktywność, wzmacniają kompetencje i więzi między rodzicem a dzieckiem, pokazują w końcu, jak współpracować w gronie rówieśników. 
Zajęcia umuzykalniające wg metody prof.  E.E. Gordona
Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka. Głównym narzędziem osoby prowadzącej jest głos wspomagany także instrumentami orffowskimi (grzechotki, kastaniety, tamburyny, dzwonki). We wspólnej zabawie wykorzystywane są również takie akcesoria jak chusta Klanzy, piórka, chustki, wstążki, bańki mydlane. Zajęcia pokazują, ile radości można czerpać z improwizacji, jak można się bawić przy muzyce i z muzyką. Umuzykalnianie metodą prof. Gordona we wczesnym okresie życia dziecka wspomaga naturalny proces rozumienia muzyki, ułatwia tworzenie oraz improwizowanie, stymuluje wszechstronny rozwój i pobudza zdolność komunikowania się. Dzięki nim dzieci zyskują także większą płynność mowy i lepszą dykcję. Ponadto pojawiają się i inne zalety, przede wszystkim większa zdolność koncentracji, co z kolei ma niebotyczny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. 

Zajęcia odbywają się w czwartki o godz. 11.00
 
Prowadzenie: Monika Madej
 
Zainteresowanych  rodziców prosimy o kontakt  z biurem Dworu Czeczów: osobiście, telefonicznie: 509 590 322, 12 651 39 13  lub mailowo: czeczow@ckpodgorza.pl
Zapisy na zajęcia online przez stronę Strefa Zajęć-Dwór Czeczów-Klub Rodziców: Wakacyjne zajęcia gordonowskie. Na zajęcia można się zapisać również osobiście w biurze Dworu Czeczów.
Do udziału w zajęciach uprawnia całoroczna Karta Klubu Rodziców - koszt 10 zł

Osoby zapisane na zajecia proszone są o przyniesienie obuwia zastępczego.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również