Lista zajęć Małgorzata Łazicka Musical Babies & English on-line | kurs 2

Musical Babies & English on-line | kurs 2

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Forma zajęć: 4-odcinkowy kurs wideo – oglądasz kiedy chcesz!
Termin:
Wiek: dzieci od 6 mc życia do 6 lat
Czas trwania odcinków: 30 minut
Koszt kursu: 60 zł

Opis zajęć:
Jeśli kończą Wam się pomysły co robić z dziećmi w domu albo po prostu chcecie przez chwilę pobawić się inaczej - pośpiewać, pomuzykować, poruszać się czy potańczyć, to zapraszamy do włączenia się do zabawy po angielsku.

Celem zajęć nie jest wpatrywanie się w ekran - służy on jedynie jako łącznik. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa! Wiemy, że dzieci w wieku przedszkolnym doskonale to potrafią! Oczywiście młodsze też! Pamiętajmy, że w przypadku Maluszków dużą rolę odgrywa Rodzic - podobnie jak na tradycyjnych zajęciach - ważna jest interakcja.

Kilka słów o Musical Babies i Musical English, czyli śpiewającym angielskim:

Muzyka otwiera przed dziećmi wiele drzwi, także języka. Ten, który występuje w piosenkach jest o wiele łatwiej przyswajany i trwalej zapamiętywany, niż w postaci „suchych” słówek i zwrotów. To właśnie poprzez piosenki i rymowanki najłatwiej dziecku poznać i zapamiętać struktury gramatyczne i wyuczyć się niemal perfekcyjnej wymowy od samego początku nauki.

Ważne, żeby nie oczekiwać natychmiastowych efektów. Dajmy dziecku tyle czasu, ile potrzebuje. Najpierw będzie uczyło się przez obserwację, dlatego tak ważne jest, żeby samemu odtwarzać to, co dzieje się na zajęciach, czyli wykonywać odpowiednie gesty, śpiewać piosenki i dobrze się bawić!

Kontakt ws. sekcji: 798 872 333

Instruktor

Mama trójki maluchów, absolwentka kierunku Nauczanie języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim (UKKNJA), doświadczona w prowadzeniu zajęć językowych z dziećmi, które łączą jej pasje – uczenia języka angielskiego, zabawy z dziećmi i zamiłowania do śpiewu.

Lekcje

# Temat
1

2

3

4

5

Recenzje

brak recenzji