Teatr Zagadka

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

W ramach zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawowymi pojęciami teatralnymi i elementami warsztatu aktorskiego. Szczególny nacisk położony będzie na emisję głosu - techniki poprawnego oddychania, emitowania głosu, poprawna wymowa głosek i samogłosek, pobudzanie wyobraźni i kreatywności. Warsztaty skupią się wokół gier i zabaw teatralnych oraz gier improwizacyjnych. Celem cotygodniowych spotkań będzie przygotowanie małych adeptów sztuki teatralnej do prezentacji krótkiej formy teatralnej – spektaklu.

**Zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Instruktor: Bartosz Pietrzyk

Koszt: 70 zł/miesięcznie, 30 zł zajęcia próbne

Kiedy: wtorek godz.  17.00 - 18.00
**

WAŻNE INFORMACJE!

W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie. W przestrzeni może przebywać maksymalnie: 7 osób w Sali Radość oraz 10 osób w Sali Wolność plus osoba prowadząca. Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic dla wszystkich uczestników zajęć.

SALA WOLNOŚĆ: https://bok-filia.eu/wp-content/uploads/sites/3/2020/06/Regulamin-Sala-Wolno%C5%9B%C4%87.pdf

SALA RADOŚĆ: https://bok-filia.eu/wp-content/uploads/sites/3/2020/06/Regulamin-Sala-Rado%C5%9B%C4%87.pdf

Instruktor

Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu na kierunku Reżyseria Teatru Dzieci i Młodzieży oraz Akademii Teatralno-Wokalnej na kierunku aktorstwo. Brał udział w licznych warsztatach i kursach aktorskich takich jak: Warsztaty Aktorskie Doroty Zięciowskiej, Kurs Dubbingu (organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie). Obecnie pracuje z wybraną grupą docelową w Domach Kultury, prywatnych placówkach kształcenia –oraz w Akademii Teatralno-Wokalnej Jerzego Turowicza w Lublinie. Prowadzi też grupy teatralne i zajęcia recytatorskie w Domu Kultury w Zwoleniu. Od 2014 roku pracuje z dziećmi.

Efekty działań Bartosza Pietrzyka odzwierciedlone są w dyplomach i nagrodach z konkursów i przeglądów teatralnych takich jak: Mazowiecki Festiwal Teatrów Amatorskich, Festiwal Teatrów Międzyszkolnym im. W. Siemiona, Zamkowe Spotkania Teatralne o Laur Złotego Gargulca, Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej. Pracował jako aktor w spektaklach dla dzieci Teatru Muzycznego w Lublinie, Filharmonii Lubelskiej, Teatru Kameralnego w Lublinie i Teatru Studio Buffo w Warszawie.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również