Lista zajęć Pracownia Mikromodelarstwa i gier strategicznych "STRATEG" Mikromodelarstwo – warsztaty wakacyjne lipiec–sierpień 2020

Mikromodelarstwo – warsztaty wakacyjne lipiec–sierpień 2020

Kategoria

inne / inne

Opis

Wakacyjne mikromodelarstwo na Foksal
W pracowni mikromodelarstwa pasję dowodzenia łączymy ze sztuką modelarstwa redukcyjnego, rywalizację na polu bitwy z pogłębianiem wiedzy historycznej o epoce.

Na warsztatach wykonamy modele terenu, niezbędne do ustawienia pola bitwy oraz modele sprzętu potrzebnego do wyposażenia wojsk. Odwzorujemy konkretne, historyczne jednostki wojskowe. Odtworzymy realia pola bitwy z określonego okresu historycznego po to, by samą bitwę rozegrać według własnego planu.

prowadzą:

Tomasz Kowalczyk – jest absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Jego pasją zawodową jest teoria zarządzania strategicznego, w tym zarządzanie logistyką i gospodarką transportową. Jego hobby to wargaming, mikromodelarstwo i gry strategiczne.

Robert Rycharski – wykształcenie wyższe, pasjonat historii, sztuki wojennej, historii oręża, munduru i barwy wojskowej, weksylologii, heraldyki, genealogii, wargamingu i gier strategicznych, modelarstwa oraz mikromodelarstwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy z młodzieżą.

Mikromodelarstwo i gry strategiczne
młodzież od 12 lat, dorośli

**czwartki i piątki 17.00–21.00
w okresie od 23 lipca do 28 sierpnia 2020 (każdy uczestnik ma prawo do udziału w zajęciach czwartkowych i piątkowych)

opłata za lipiec: 30 PLN
opłata za sierpień: 60 PLN

Miejsce: Pracownie Artystyczne – Pracownia „Strateg”, ul. Foksal 11, IV p., wejście z bramy

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również