Lista zajęć Adam Miłosz Klasa pianina - ALTO

Klasa pianina - ALTO

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE

Nazwa zajęć: Klasa Pianina
Prowadzący: Adam Miłosz
Wiek: od 6 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek i czwartek w godz. 13.00-18.00, lekcja trwa 30 min,
Koszt: 150 zł miesięcznie za 4 lekcje
Zniżka nie obowiązuje.

Zapis przez stronę strefazajec.pl nie jest jednoznaczny z przyjęciem dziecka na zajęcia. W celu potwierdzenia zapisu konieczny jest kontakt z instruktorem. Dane kontaktowe będą sukcesywnie udostępniane w miarę napływania zgłoszeń. Lekcja trwa ok. 45 min. Terminy zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorem.

Adam Miłosz: jestem pianistą, klawiszowcem, kompozytorem i realizatorem studyjnym.Po dyplomie w szkole muzycznej II st. w Warszawie brałem udział w wielu projektach muzycznych, koncertując i nagrywając płyty, których często byłem również producentem i realizatorem.Jestem również autorem opracowań nutowych bardzo wielu współczesnych polskich piosenek na zamówienie ich autorów.Uwielbiam „malować” dźwiękami, odkrywać ukryte harmonie.Czekam na Ciebie, bo ich odkrywanie to niesamowita frajda, którą razem można się cieszyć.
Zapraszam na zajęcia fortepianu – podstawy, harmonia, kształcenie słuchu, zapis nutowy, utwory klasyczne i najogólniej pojmowana rozrywka w oparciu o indywidualne zainteresowania ucznia.Na moich zajęciach nie będzie niepotrzebnego stresu i egzaminów, tylko zabawa muzyką.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również