Lista zajęć Katarzyna Buncler Jęz. ang. Metoda na Boba - ALTO

Jęz. ang. Metoda na Boba - ALTO

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE

Nazwa zajęć: Metoda na Boba - język angielski
Prowadzący: Katarzyna Buncler
Wiek: 4-9 lat
Dzień i godzina zajęć: środa 16.15-17.00 (4-5 lat), 17:00-17:45 (5-6 lat), 17:45-18:30 (6-7 lat) i 18:30-19:30 (8-9 lat)
Koszt: 90 zł miesięcznie (4-7 lat), 110 zł miesięcznie (8-9 lat)
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęcia: z jęz. koreańskiego, indywidualne oraz konwersacje.

Opis zajęć:
Moją zawodową misją jest pomaganie dzieciom w nauce języka angielskiego. Chcę, by dzieci potrafiły swobodnie komunikować się w języku angielskim i żeby sprawiało im to przyjemność.
Wspaniale jest móc komunikować się w języku obcym i poszerzać swoje horyzonty. To etap pełen doświadczeń i przygody. Aby zrealizować swój cel, wymyśliłam i opracowałam metodę, którą nazwałam Metoda na Boba.
Bob to przedmiot, który ma niesamowite właściwości. A mianowicie może zamienić się we wszystko. Wystarczy doczepić lub dorysować przedmiotowi oczy oraz uśmiechniętą buzię. W młodszych grupach Boby zamieniają się w przedmioty oraz jedzenie, które później zjadamy, poznając smaki w języku angielskim. W starszych grupach Bob przyjmuje bardziej abstrakcyjną formę, zamienia się w czynności. W najstarszych grupach Bob zamienia się w aktora, czyli przedmioty stają się żywe, a dzieci nagrywają z nimi filmiki.
Bob to ciekawy sposób uczenia się, wspierający rozwój kreatywności dzieci oraz dający nieograniczone możliwości tworzenia, a tworzenie i kreatywność są potrzebami naszych czasów. Języka angielskiego uczymy się w kontakcie z innymi. Do tego przecież służy język – do komunikacji. Dlatego zajęcia odbywają się w ruchu, działaniu i ciągłej interakcji. Ważne są umiejętności społeczne, a szczególnie umiejętność zgodnej współpracy z innymi dziećmi, z której płynie ogromna satysfakcja i spełnienie. Przyjemne jest działać z innymi, dobrze bawić się i uczyć nowych rzeczy!
Dobra atmosfera na zajęciach to podstawa. Ocenianie, krytykowanie, wyśmiewanie innych dzieci, niestosowanie się do zasad wspólnej zabawy są źle widziane na moich zajęciach. Wspieranie rozwoju, motywowanie do nauki, radość, kreatywność, dzielenie się są numerem jeden! Szacunek i dobre traktowanie należy się wszystkim. Tylko w atmosferze przyjaźni każdy może rozwinąć swoje skrzydła. Wspaniale jest być sobą. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - One for all, all for one – to nasze motto, które powtarzamy zawsze na zakończeniu zajęć.
Tworząc Metodę na Boba, korzystałam z wiedzy, o tym, jak uczy się ludzki mózg – neurodydaktyki.
Razem do celu! Zapraszam!
Metoda na Boba objęta jest prawami autorskimi.

Recenzje

Pani ma ładny angielski akcent,a le to jedyny plus zajęć. Dzieci nie dostają żadnych tekstów do nauki w domu - rodzice też, nawet jak poproszą, by móc poćwiczyć z maluchem. Na zajęciach podobno Pani nie zachęca do mówienia, jak dziecko siedzi cicho, to ona zajmuje się innymi. W czasie pandemii Pani wysłała maila, że nie będzie prowadzić zajęć online, bo to "zbyt męczące"- jak nauczyciel może coś takiego napisać w mailu do rodziców?!
Aurora P.
22.01.2021 10:15

Inni klienci oglądali również