Joga dla dzieci- ALTO

Kategoria

sztuka / inne

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE

Nazwa zajęć : Joga dla dzieci
Prowadzący: Dorota Labryszewska
Wiek: 3-13 lat
Dzień i godzina zajęć: poniedziałek 16.30-17.15 (10-13 lat), 17.20-17.55 (3-5 lat), 18.05-18.50 (6-9 lat)
Koszt: 70 zł miesięcznie (3-5 lat), 90 zł miesięcznie (6-13 lat)
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: jęz. koreański, stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach.

Opis zajęć
Joga dla dzieci to zajęcia ruchowe oparte na jodze. Jak wiadomo, ruch jest podstawą prawidłowego rozwoju u dzieci. Ćwiczenia gimnastyczne oparte są na pozycjach jogi, które wpływają pozytywnie na sprawność i gibkość ciała dziecka. Asany maja zabawne nazwy, takie jak: pies, kot, jednorożec, jamnik, ptak, kobra czy krokodyl. Dzięki regularnemu wykonywaniu ćwiczeń dziecko kształtuje w sobie nawyk utrzymania prawidłowej postawy ciała, zwiększa sprawność fizyczną i równowagę.Joga dla dzieci wpływa pozytywnie również na psychikę. Poprawia zdolność koncentracji i wyciszenia. Uczy, jak radzić sobie ze stresem i poprawia dyscyplinę.

Dorota Labryszewska: jestem absolwentką studiów podyplomowych „joga i relaksacja” na Wydziale Rehabilitacji Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od ponad 10 lat praktykuję hatha jogę według metody B.K.S. Iyengara. Uwielbiam, gdy wokół mnie jest dużo dzieci, a dzieci uwielbiam za ich spontaniczność i szczerość. Moje zajęcia nauczą prawidłowej postawy ciała, koncentracji i integracji z rówieśnikami. Czekam na Ciebie, bo chciałabym Cię nauczyć wielu interesujących rzeczy. Razem odkryjemy, co w jodze oznaczają hasła: „kot”, „drzewo”, „góra”, „pies”, „orzeł” czy „lew”. Na moich zajęciach będziemy się bawić, ćwiczyć i relaksować.

Recenzje

Julia P.
03.09.2020 18:56

Inni klienci oglądali również