Lista zajęć Kamila Calińska Zanim pójdę do przedszkola

Zanim pójdę do przedszkola

Opis

ADAPTACJA czyli ZANIM PÓJDĘ DO PRZEDSZKOLA.

Sześciodniowe warsztaty adaptacyjne dla dzieci, które we wrześniu rozpoczynają edukację przedszkolną.

Terminy: 24,25,26,27,28 i 31 sierpnia / Koszt: 140 zł / Wiek: 3 lata / Liczba osób w grupie: 10.

Godziny trwania zajęć: 9:00-10:30 - pierwsza grupa / 11:00-12:30 - druga grupa.

Jeśli zbierze się jedna grupa, zajęcia będą się odbywały w godz. 9:00-10:30.

Grupy będą tworzone tak, aby dzieci z tego samego przedszkola były razem. To oznacza, że miejsca w grupach będą przydzielane. W polu UWAGI podczas zapisywania pociechy na zajęcia prosimy podać do jakiego przedszkola będzie chodzić dziecko.

Zapisy będą trwały do 19 sierpnia. O szczegółach mailowo poinformuje prowadząca.

To kolejna edycja projektu pozwalającego trzylatkom na stopniowe oswojenie się z grupą rówieśniczą i przyswojenie nowych zasad.

Zajęcia odbywają się dzień po dniu o tej samej porze. Trwają półtorej godziny, ale potem z nowymi kolegami i koleżankami można pozostać na terenie SDK, który kusi możliwością odwiedzenia kóz czy spacerem wzdłuż Dolinki Służewieckiej.

Z uwagi na nowe wytyczne zajęcia będą się odbywały w dużej sali tanecznej.
Dorośli na pierwszych zajęciach mogą uczestniczyć wraz z dziećmi. To czas na zapoznanie się, oswojenie nowej przestrzeni, twarzy i nowej prowadzącej.
Podczas drugich i trzecich opiekunowie przyglądają im się z boku, siedząc na ławkach. W każdej chwili dziecko może podejść do swojego opiekuna, odłączyć się od grupy.
Na czwartych zajęciach dorośli siedzą już za ścianą- przygotujemy dla Państwa krzesełka tak, żeby dzieci w razie potrzeby od razu mogły do Was pobiec.
Piąty i szósty dzień oddalamy się od sali, ale pozostajemy na terenie obiektu- ostatnie dwa dni pokażą nam gotowość na separację z przyszłymi przedszkolakami, zarówno po naszej stronie, jak i dzieci.

Warsztaty prowadzi doświadczony w pracy z maluchami pedagog Kamila Calińska.
W programie zajęć oprócz zabawy i integracji pojawią się również elementy przydatne w przedszkolu, takie jak sprawdzanie listy obecności, przebieranie się w pidżamę, składanie ubranek, chowanie do worka. Dlatego proszę Państwa o wyposażenie dzieci w podpisaną pidżamkę, najlepiej w również podpisanym worku-te akcesoria będą potrzebne również w przedszkolu.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również