Lista zajęć Łukasz Depa Disney Dance - RADOSNA

Disney Dance - RADOSNA

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE
Link do zajęć zdalnych: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/25971

*Nazwa zajęć: Disney Dance

Instruktor: Aleksandra Dawidowska
Wiek: 4-6 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek 16:00-16:45
Koszt: 100 zł miesięcznie
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny.Zniżka nie obowiązuje na zajęcia: z jęz. koreańskiego, stolarstwo, sprytne główki, indywidualne oraz konwersacje.
Opis zajęć: Disney Dance to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci. Zajęcia te pomogą w poznawaniu pierwszych kroków tańca do znanej muzyki z bajek Disneya i nie tylko. Wspólna zabawa z rówieśnikami nauczy Twoje dziecko pracy w grupie oraz usprawni sprawność fizyczną.
Aleksandra Dawidowska - Tancerka, choreograf, instruktor tańca. Studentka choreografii i technik tańca w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Z tańcem jest związana od 4 roku życia. Swoją przygodę zaczęła od tańca narodowego i klasycznego. W późniejszych latach uczyła się tańca towarzyskiego. Po tym jak zdobyła mistrzostwa Polski w kategorii disco dance w 2010 roku, postanowiła spróbować swoich sił w tańcu nowoczesnym i szybko wygrała kilka ogólnopolskich konkursów. W 2014 roku wyjechała do Londynu a tam uczyła się w takich szkołach jak Pineapple czy Danceworks gdzie poznawała i doskonaliła technikę tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego.Taniec to nie tylko jej praca, ale przede wszystkim pasja, którą chętnie dzieli się z innymi. Jej zajęcia są pełne energii i niezapomnianych przeżyć. Zaraża uśmiechem i pozytywną energią.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również