Lista zajęć KLAUN w wielkim mieście - Warsztaty z klaunady

KLAUN w wielkim mieście - Warsztaty z klaunady

Kategoria

sztuka / inne

Opis

KLAUN W WIELKIM MIEŚCIE
Jednym z groźniejszych efektów pandemii jest wypalenie zawodowe, utrata apetytu, humoru, bezsenność i depresja. Cierpią na nią rodzice, nauczyciele, bezrobotni aktorzy, ale także dzieci, znudzone siedzeniem przed ekranem. Naukowcy z Instytutu Badania Humorów Społecznych odkryli szczepionkę na spadek nastroju – to KLAUN. Wg zarazkologa prof. Brudzyńskiego „kontakt z klaunem sprzyja podwyższeniu odporności psychicznej, rozwija półkule mózgowe i rozbudza klauna wewnętrznego, który wspomaga kreatywność w kontakcie z dzieckiem, szefem, mężem, żoną, czy – samym sobą.”

Szczepionka antydepresyjna będzie testowana tego lata i jesieni na Pradze Północ w dawnym ZOO MARKECIE przy Al. Solidarności 55 podczas warsztatów cyrkowych, które poprowadzi rodzinna firma klauniarska United Clowns. Eksperci prognozują, że po bankructwie Cirque de Soleil to właśnie United Clowns stanie się liderem rynku rozrywkie. Eksperci prognozują, że klaun to zawód przyszłości i coraz więcej aktorów, developerów, dyrektorów instytucji, biznesmenów i zwykłych obywateli zatrudni się w United Clowns, a jesienią może dojść wręcz do INWAZJI KLAUNÓW na miasto.

Szukasz inspiracji? Chcesz odmrozić wyobraźnię? Klaunada - wejdź do świata, gdzie panują przyjemność, odkrywanie i figlarność. Twój clown to część ciebie: ta najbardziej zaciekawiona, spontaniczna i autentyczna. Odkryj swojego klauna i włącz się jako odtwórca/odtwórczyni konkretnych ról w programie artystycznym podczas INWAZJI KLAUNÓW.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Warsztaty z klaunady -19 września - g. 11.00-14.00
Warsztaty z klaunady -3 października - g. 11.00-14.00 (wolnych miejsc: 17)


# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 sb, 11:00
19.09.2020
3 godz. Warszawa,
Praski Ogródek Sąsiedzki

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również