Lista zajęć Katarzyna Ulida Zdrowy kręgosłup K. Ulida - RADOSNA

Zdrowy kręgosłup K. Ulida - RADOSNA

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE

Nazwa zajęć: Zdrowy kręgosłup-Kasia
Instruktor : Katarzyna Ulida
Wiek: 35+
Dzień i godzina zajęć: poniedziałek 19:30-20:30
środa i/lub piątek. 18:30-19:30 - 2 x tyg
poniedziałek (19:30-20:30) , środa i piątek (18:30-19:30)- 3 x tyg.
Koszt: 75 zł/m-c-1 x tyg.
125 zł/m-c-2 x tyg
175 zł/m-c 3 x tyg.
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka, legitymacji emeryty/rencisty. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: jęz. koreański, stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach.
Opis zajęć:
Zajęcia "zdrowy kręgosłup" zapobiegają bólom kręgosłupa i mają charakter profilaktyczny. Rozpoczynają się rozgrzewką. Kolejna część to ćwiczenia, które opierają się głównie na delikatnym wzmacnianiu mięśni głębokich, rozciąganiu przykurczonych stref ciała oraz uczą przyjmowania poprawnej postawy w życiu codziennym. Zakończone są stretchingiem i relaksacją. Ćwiczenia są wykonywane spokojnie i powoli, w równym tempie oraz przy zachowaniu miarowego oddechu. Zajęcia prowadzone są przy relaksacyjnej muzyce, która sprzyja odprężeniu się. Ćwiczenia poprawiają ogólną sprawność ciała, są ogólnorozwojowe i wpływają korzystnie na poprawę samopoczucia. Uczestnik chodzący regularnie na zajęcia wzmocni mięśnie głebokie, rozciągnie przykurczone strefy ciała, poprawi postawę ciała w życiu codziennym. Po ćwiczeniach fizycznych uczestnikom towarzyszy dobry nastrój, zaś ciało będzie bardziej elastyczne.

Recenzje

Jestem zachwycona. Pani Kasia super prowadzi zajęcia. Atmosfera jest cudowna. Można się zrelaksować. Zajęcia dla każdego w każdym wieku. Dla duszy i ciała.
Anna R.
06.10.2020 20:49

Inni klienci oglądali również