Lista zajęć RYTMIKA dla malucha

RYTMIKA dla malucha

Kategoria

muzyka / rytmika

Opis

Rytmika dla najmłodszych to ciekawe zabawy muzyczne wpływające na rozwój emocjonalny, społeczny i poznawczy. W zajęciach biorą udział dzieci wraz z rodzicami.
Naszym celem jest:

  • rozwijanie naturalnej potrzeby rytmu u dziecka
  • uwrażliwienie i rozwijanie wyobraźni muzycznej
  • ekspresja ruchów, koncentracja
  • nauka krótkich piosenek, tańców z wykorzystaniem rekwizytów i instrumentów perkusyjnych
  • rozwijanie współpracy dziecka z rodzicem

Prowadzące:
Anna Ruszczyńska - Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, Filii w Cieszynie na kierunku: Wychowanie muzyczne.
Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, kierunek: pedagogika fortepianowa Kurs I stopnia nauczania gry na fortepianie metodą Suzuki Children Music Laboratory, kurs przygotowawczy do podjęcia gry na instrumencie metodą Suzuki. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy, szczególnie z małymi dziećmi. Obecnie pracuje w ZPSM w Żorach jako mianowany nauczyciel, ucząc gry na fortepianie. W swojej pracy podziwia zachwyt dziecka, nad najmniejszym zjawiskiem muzycznym. Praca z dziećmi i młodzieżą daje jej wiele satysfakcji i radości.
Sylwia Skiba - Absolwentka Akademii Muzycznej im. K.Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Edukacja muzyczna w zakresie sztuki muzycznej, a wcześniej Szkoły muzycznej l i ll st.w Rybniku na wydziale instrumentalnym w klasie akordeonu. Nauczyciel rytmiki w Stowarzyszeniu Tutti w Żorach i nauczyciel fortepianu w Ognisku muzycznym w Pawłowicach. Od 15 lat czynnie zaangażowana w rozwój muzyczny dzieci w różnych przedszkolach publicznych i prywatnych. Autorka piosenek dla dzieci w wydanych dwóch płytach ,,Całkiem inny dzień" oraz ,, Smak dzieciństwa". Najbardziej bliska jej sercu jest praca z dziećmi. Pragnie zaszczepić w dzieciach piękno płynące z muzykowania.


Zajęcia odbywają się w grupie maksymalnie 8 osobowej
Czas trwania zajęć: 30 minut
Opłata za zajęcia: 50 zł/miesiąc lub 135 zł /kwartał


Zajęcia odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu:

Czwartki 10:00 - 10:30

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

Aleksandra S.
07.09.2020 16:50