Lista zajęć Kamila Calińska Zajęcia teatralne (dla dzieci) - Kolegiacka

Zajęcia teatralne (dla dzieci) - Kolegiacka

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE

Nazwa zajęć: Zajęcia teatralne dla dzieci
Prowadzący: Kamila Calińska
Wiek: 4-9 lat
Dzień i godzina zajęć:16:30-17:30 (4-6 lat), piątek 17:30-18:30 (7-9 lat)
Koszt: 90 zł miesięcznie
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęcia: z jęz. hiszpańskiego, indywidualne oraz konwersacje.

Opis zajęć:
Mam na imię Kamila. Jestem miłośniczką dobrej zabawy. Uwielbiam czytać dzieciom bajki i różne opowiadania, czasem wesołe, czasem trochę straszne. Moje zajęcia to zabawa w teatr. Czekam na Ciebie, bo w grupie raźniej. Razem stworzymy przedstawienie, a nawet dwa! Na moich zajęciach będziemy poznawać siebie nawzajem, zwyczaje teatralne oraz uczyć się gry aktorskiej. Na moich zajęciach nie będziemy mówić wierszyków bez zrozumienia.
Zajęcia teatralne dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych opieram na kształtowaniu świadomości scenicznej dzieci i współpracy. W trakcie roku szkolnego odbędą się dwie premiery-przed feriami zimowymi oraz przed wakacjami. Zanim jednak zaczniemy prawdziwą pracę nad przedstawieniem, będziemy się bawić, improwizować, ćwiczyć wymowę, plastykę ciała i koncentrację uwagi. Po około dwóch miesiącach zabaw integracyjnych zaczynamy pracę nad spektaklem: uczymy się roli, piosenek, ćwiczymy sceny.
Kamila Calińska - aktorka i pedagog. W ostatnich latach prowadzę warsztaty teatralne i aktorskie w warszawskich domach kultury, przedszkolach i szkołach. Wcześniej byłam związana z Centrum Kreatywności Dziecięcej Aureliuszowo, które organizowało warsztaty kreatywnego myślenia w przedszkolach i szkołach. Od kilku lat jestem wolontariuszką współpracującą z Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, gdzie prowadzę warsztaty oparte zarówno na kreatywnym myśleniu, jak i na teatrze dla małych pacjentów.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również