Lista zajęć Julia Janeczek Taniec Hip Hop&House Dance

Taniec Hip Hop&House Dance

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Techniki hip-hop dance i house dance powstały w drugiej połowie XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Choć style te znacznie różnią się od siebie, łączy je przede wszystkim freestyle, budowanie własnego charakteru w tańcu i wymianą energii między tancerzami.
Zajęcia wymiennie będą obejmowały naukę tych dwóch stylów: technikę kroków, ćwiczenia rytmiczne i poznanie specyfiki gatunków muzyki jakimi są house i hip-hop, naukę kombinacji kroków i choreografii.

Instruktor: Julia Janeczek
Julia Janeczek - tancerka, członkini organizacji „Who If Not You!?”, związana z choreografią i technikami house i hip-hop. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, instruktorka tańca, fitness i animatorka. Od wielu lat intensywnie szkoli się u uznanych nauczycieli w świecie tańca, bierze udział w warsztatach, zawodach i wydarzeniach tanecznych. Od kilku lat przekazuje swoją wiedzę dzieciom i młodzieży dzieląc się swoimi umiejętnościami i pasją do tańca. Jej zajęcia to dawka pozytywnej energii, dobrej muzyki, połączenie wysiłku i świetnej zabawy.

KOSZT: 60 zł odpłatność ryczałtowa, 20 zł wejściówka jednorazowa
Termin:piątek, godz.17.30-18.30

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również