Lista zajęć Dziecięca Akademia Sztuk Plastycznych

Dziecięca Akademia Sztuk Plastycznych

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Zajęcia, które mają na celu wzbudzenie zainteresowania sztukami plastycznymi oraz zapoznanie uczestników z różnymi materiałami i technikami do twórczego wyrażania siebie. Zajęcia dostosowane do dzieci w różnym wieku.

Grupa młodsza 6–10 lat
Zapraszamy na zajęcia, które uczą poprzez zabawę. Najmłodsi adepci poznają różnorodne techniki plastyczne płaskie i przestrzenne. Uczestnicy będą mogli wykonać inspirujące eksperymenty rozwijające sprawność manualną, umiejętność pracy z różnymi materiałami, a przy tym rozwiną wrażliwość plastyczną i kreatywność. Ćwiczenia na płaszczyźnie dotyczą przede wszystkim pracy z barwami, przestrzenne zaś związane są z konstruowaniem różnego typu instalacji.

Grupa starsza od 11 lat
W ramach grupy ćwiczony jest rysunek i malarstwo z natury z elementami abecadła plastycznego. Są to zajęcia usprawniające umiejętność widzenia plastycznego, kolorystyczną wrażliwość na światło i cień oraz różnorodność barw. Pomagają rozwinąć koordynację świadomego widzenia ze sprawnością manualną. Uwrażliwiają na postrzeganie plastyczne, które jest umiejętnością dostrzegania niuansów barw, kontrastów, kształtów, faktur itd., dzięki czemu uczestnicy mogą zastosować ciekawe rozwiązania plastyczne. Ponadto adepci poznają główne pojęcia z dziedziny plastyki, takie jak: linia, kontur, gama barwna,walor, faktura, kompozycja, światłocień i perspektywa.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie instruktorowi podczas pierwszych zajęć niezbędnych, podpisanych dokumentów dostępnych na stronie www.kolorowa.arsus.pl w zakładce "Regulaminy/instrukcje"

termin zajęć: poniedziałki
grupa starsza godz. 16.00–18.00
grupa młodsza godz. 18.00 - 19.00
opłata:
grupa starsza 100 zł/mies. 4 zajęcia
grupa młodsza 80 zł/mies. 4 zajęcia

instruktorka: Jolanta Przytuła - Nowak

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

Michał R.
03.12.2020 10:04
Jonata Z.
30.11.2020 13:23
Córka zachwycona zajęciami, prowadząca bardzo miła i pomocna.
Magdalena W.
27.11.2020 11:38
Maja R.
26.11.2020 18:44
Zajęcia bardzo mi się podobają. Pani jest bardzo miła. Dużo nauczyłam się na zajęciach i podoba mi się sposób motywowania mnie do lepszej pracy. Alicja
Alicja M.
11.10.2020 19:40

Inni klienci oglądali również