Lista zajęć Gabriela Machowska Fortepian - Gabriela Machowska

Fortepian - Gabriela Machowska

Kategoria

muzyka / inne

Opis

Gra na instrumencie, jakim jest fortepian to złożony proces, które obejmuje 3 zasadnicze elementy składowe. Są to: realizacja zapisu nutowego, nauka techniki gry oraz zdobycie umiejętności muzykowania – czyli odpowiedniej interpretacji utworów. Nie są to jednak jedyne korzyści wynikające z nauki gry na tym instrumencie. Muzyka uczy rozumienia, myślenia, szybszego kojarzenia oraz kontroli kilku obszarów (psychicznych i ruchowych) jednocześnie. 
Nauka gry na instrumencie spełnia też ważne cele wychowawcze, które w przypadku młodszych dzieci realizowane będą poprzez zabawę, w trakcie której nabywać one będą praktycznych umiejętności, a w przypadku starszych osób polegać będą na kontakcie z muzyką, aktywnym zagospodarowaniu czasu wolnego i zdobywaniu wiedzy nie tylko praktycznej, ale również i teoretycznej, przemycanej podczas lekcji przez nauczyciela. 
Instruktor  
Gabriela Machowska
Pianistka, muzykolog. Absolwentka klasy fortepianu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego.  
Od kilku lat na stałe gra w zespole "Sentido del tango" wykonując muzykę tangową, współtworzy duet z klarnecistką Anną Gut oraz współpracuje z barytonem Witoldem Żołądkiewiczem wykonując cenny, polski repertuar pieśniowy.  
Jeszcze w czasie studiów rozpoczęła pracę pedagogiczną, która trwa do dziś. Od kilku lat prowadzi klasę fortepianu w Bemowskim Centrum Kultury. Jej uczniami są zarówno dzieci dopiero rozpoczynające przygodę ze szkołą, młodzież, ale również dorośli chcący spełnić swoje dziecięce marzenia.  
Każdy uczeń może liczyć na indywidualne podejście, dobór repertuaru i maksymalne wykorzystanie swoich możliwości. Na lekcjach potrzebne są chęci, zaangażowanie i "komplet palców".   
Termin  Wtorki 14.00 - 21.00 Środy 14.00 - 21.00  Koszt 40 zł za 30 minutową lekcję 60 zł za 45 minutową lekcję 36 zł za 30 minutową lekcję z rabatem 54 zł za 45 minutową lekcję z rabatem
Sposób wpłaty Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.  Kontakt Ewa Świetlik, ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882 

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 pn, 15:15
14.09.2020
30 min. Warszawa,
BCK - ul. Górczewska 201

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również