Lista zajęć Małgorzata Pelc Nauka języka francuskiego

Nauka języka francuskiego

Kategoria

edukacja / języki obce

Opis

Nauka języka francuskiego - jeśli chcesz mówić w języku Moliera, zamówić deser w paryskiej kawiarni, bez obaw podróżować na Lazurowe Wybrzeże lub do Bretanii - to zapisz się na nasze zajęcia. Oferta nauki języka francuskiego skierowana jest do dzieci, młodzieży, studentów i osób dorosłych. W cyklu nauki prowadzącego od poziomu początkującego do poziomu zaawansowanego. Realizowany jest program z wykorzystaniem serii podręczników wydawnictwa Clé International (Vite et Bien 1, Vite et Bien 2, Vocabulaire Progressif du Français, Grammaire Progressive du Français, Compréhension orale). Na każdym poziomie zaawansowania rozwijane są wszystkie kompetencje językowe z elementami kultury Francji i języka życia codziennego, jednakże najwięcej uwagi poświęcamy na operatywnej komunikacji ustnej. Nowością w naszej ofercie będą zajęcia z Français des Affaires.
 
*zajęcia po 90 min. 2 razy w tygodniu 
opłata: 100 zł/440 zł/850 zł (przy minimalnej liczbie 6 osób w grupie)
opłata miesięczna/semestralna/roczna**

*zajęcia po 90 min. 1 raz w tygodniu 
opłata: 80 zł/350 zł/700 zł (przy minimalnej liczbie 4 osób w grupie)
opłata miesięczna/semestralna/roczna**

Lekcje indywidualne: 40 zł za 45 minutowe zajęcia.

**Grupa I - uczniowie klasy 5-6 Szkoły Podstawowej - poziom średniozaawansowany
Grupa II - uczniowie klasy 7-8 Szkoły Podstawowej - poziom średniozaawansowany
Grupa III- uczniowie szkół średnich - poziom średniozaawansowany
Grupa IV - dorośli - poziom średniozaawansowany
Grupa V - dorośli - poziom podstawowy
 
Początek zajęć po zebraniu się grupy- minimalnie 4 osoby.

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30
Zapraszamy serdecznie !!!

Prowadzenie: Małgorzata Pelc - absolwentka Filologii Romańskiej. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie, Institut Parisien de Langue et de Civilisation Françaises oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Znajomość języka francuskiego doskonaliła podczas rocznego pobytu w rodzinie francuskiej, jako fille au pair. Posiada przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie w prowadzeniu kursów i udzielaniu lekcji indywidualnych. Język francuski to jej pasja a satysfakcja uczniów to dla niej najlepsza motywacja.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również