Lista zajęć Łukasz Depa Breaking Academy - Kolegiacka

Breaking Academy - Kolegiacka

Kategoria

taniec / street dance

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE
Link do zajęć zdalnych: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/25974

Nazwa zajęć: Breaking Academy - nauka tańca breakdance
Instruktor: Łukasz Depa
Wiek: 7-14 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek, godz. 19:30-20:30 i/lub piątek, godz. 17:30-18:30
Koszt: 110 zł miesięcznie (1xtyg.), 160 zł miesięcznie (2xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold.

Opis zajęć:
Uwielbiam, gdy dobra zabawa połączona z czystym, rytmicznym tańcem i muzyką wprawiają w zachwyt. Moje zajęcia to bez wątpienia duża porcja inspiracji i wiedzy poparta wieloletnim doświadczeniem i osiągnięciami. Czekam na Ciebie. Wystarczą dobre chęci, trochę poczucia rytmu, kondycja, gotowość do intensywnych ćwiczeń i można zaczynać. I jeszcze jedna ważna wiadomość: Breaking Academy nie jest wyłącznie dla chłopców, choć przez nich zdominowany. Na zajęcia zapraszam także dziewczęta. Razem stworzymy grupę, która w przyszłości będzie mogła brać udział na konkursach czy zawodach tanecznych. Będziemy poznawać i ćwiczyć elementy tańca breaking (toprock, drop, power moves, freeze i footwork – pokaże i wyjaśnię ;-). Nauczycie się tworzyć z tych elementów rozbudowane sekwencje, wykonywać ruchy oraz kroki na różnych poziomach i łączyć je w jedną płynną formę. Rozwiniecie kreatywność, swój indywidualny charakter i sprawność.
Plan na najbliższe zajęcia przedstawia się następująco: podstawowe kroki w górze (Indian Step, Apache, Crossover) i parterze (Footwork), nauka podstawowych freezów, łączenie podstawowych kroków w parterze z freezami, nauka stania na głowie, nauka stania na rękach oraz szereg ćwiczeń przygotowujących do wykonywania bardziej zaawansowanych elementów tańca breaking. Bardzo ważne są przy tym ćwiczenia rozciągające i siłowe, które wzmacniają tancerza i czynią go bardziej elastycznym, a co za tym idzie mniej podatnym na kontuzje. Zajęcia obejmują: 15 min. – rozgrzewka, 30 min. – trening elementów tańca, 15 min. – trening wzmacniający na przemian z rozciąganiem.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również