Lista zajęć Polski Język migowy - Kolegiacka

Polski Język migowy - Kolegiacka

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Nazwa zajęć: Polski Język Migowy
Prowadzący: Michał Łach
Wiek: 13+ lat, dorośli i seniorzy
Dzień i godzina zajęć: poniedziałek w godz. 19:45-20:45
Koszt: 100 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny,Karty Warszawiaka, legitymacji emeryta/rencisty. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold.

Opis zajęć:

Warto poznać polski język migowy z wielu powodów. Niektórym jest potrzebny w pracy, dla innych jest cenny w kontakcie z głuchymi członkami rodziny lub przyjaciółmi bądź z sąsiadami. Inni uczą się go dla przyjemności i satysfakcji by poznać język migowy. Więc warto poznać polski język migowy niezależnie od powodu, gdyż Głusi żyją wśród Nas i między Nami.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na naukę polskiego języka migowego poziomie podstawowym ogólnym A1 wg Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).

Na zajęciach prowadzonych przez prowadzącego, który jest użytkownikiem polskiego języka migowego będziemy poznawać stopniowo Kultura Głuchych, przede wszystkich rozwijać kompetencję komunikacyjna w polskim języku migowym. Między innymi nauczymy się rozumieć i stosować potoczne wyrażenia i wypowiedzi w zakresie potrzeb życia codziennego, nauczymy się umiejętności formułowania pytań i odpowiedzi oraz przedstawiania wraz krótkim opisem przebiegu wydarzenia dotyczących życia codziennego, umiejętności autoprezentacji i przedstawiania innych

Krótki biogram:
Absolwent studiów podyplomowych „Polski Język Migowy", lektor polskiego języka migowego we współpracy z firmą EduPJM oraz z innymi instytucjami oświatowymi, uczestnik wielu szkoleń i konferencji związanych z tłumaczeniem języka migowego i z lingwistyką migową organizowanych przez STPJM, efsli, Creallino i innych instytucji.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również