Lista zajęć Studio wokalne

Studio wokalne

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Obecnie zajęcia nie odbywają się - trwa nabór.

Zajęcia grupowe
Na naszych zajęciach odkrywamy radość wspólnego śpiewania i pracujemy nad warsztatem wokalnym. A konkretnie? Uczymy się jak właściwie oddychać, co w praktyce oznacza emisja głosu, szkolimy dykcję, artykulację, frazowanie, śpiew na głosy. Dużą wagę przykładamy także do ruchu scenicznego oraz pracy z mikrofonem. Uczestników czeka zatem moc wokalnych wyzwań i okoliczności do zaprezentowania się na scenie podczas koncertów.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie instruktorowi podczas pierwszych zajęć niezbędnych, podpisanych dokumentów dostępnych na stronie www.kolorowa.arsus.pl w zakładce "Regulaminy/instrukcje"

termin zajęć:
grupa młodzieżowa: wiek 11 – 16 lat, czwartek godz. 17:00–18:00
grupa dorosłych: wiek 20 – 40 lat, czwartek godz. 18:00–19:00
(grupa – min. 5 osób)
opłata: 140 zł/mies. 4 zajęcia

Zajęcia indywidualne
Podczas zajęć pracujemy nie tylko nad techniką wokalną (oddech, emisja, artykulacja, dykcja, frazowanie) ale także zajmujemy się doborem i kreowaniem repertuaru (polskiego, anglojęzycznego) do niepowtarzalnej osobowości wykonawcy. Uczymy się ponadto świadomości ciała na scenie i pracy z mikrofonem. Zajęcia indywidualne to świetny pomysł na doskonalenie swoich umiejętności w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych. Zajęcia obejmują przygotowanie do występów solowych, festiwali i konkursów a także nagrań studyjnych.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie instruktorowi podczas pierwszych zajęć niezbędnych, podpisanych dokumentów dostępnych na stronie www.kolorowa.arsus.pl w zakładce "Regulaminy/instrukcje"

termin zajęć: czwartki godz. 14.00–17.00; 20.00–21.00
(godziny ustalane indywidualnie z instruktorem)
wiek: 13 – 25 lat
opłata: 320 zł / mies. 4 zajęcia

Uczestnictwo w zajęciach poprzedzone jest przesłuchaniem mającym na celu sprawdzenie predyspozycji wokalnych.

instruktor: Sebastian Dudzik

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również