Lista zajęć Rysunek i malarstwo
Opis
ID ZAJĘĆ: 23014
Zajęcia w grupach wiekowych dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 20 lat.
prowadzenie: Anna Rakowska-Sitek
Zajęcia adresowane do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 20 lat obejmują naukę różnych technik malarskich (olej, akryl, akwarela), podstaw rysunku (pióro, pastele). Uczestnicy poznają tematy sztuk plastycznych: portret, pejzaż, martwa natura, abstrakcja, etc. a także tajemnice wielkich artystów poszczególnych epok. Autorzy najlepszych prac otrzymają szansę udziału w jednym z ogólnopolskich konkursów młodych talentów.
Zajęcia poprowadzi Anna Sitek – absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na Wydziale Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych (specjalizacja: pedagogika wczesnoszkolna).
Grupa najmłodsza (środa): 5-7 lat
Grupa średnia (czwartek): 8-12 lat
Grupa najstarsza (piatek): 13+ lat
Instruktor
Brak przypisanego instruktora
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
śr, 17:15 30.09.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
2 |
śr, 18:30 30.09.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
3 |
czw, 17:15 01.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
4 |
czw, 18:30 01.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
5 |
pt, 17:15 02.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
6 |
pt, 18:30 02.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
7 |
śr, 17:15 07.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
8 |
śr, 18:30 07.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
9 |
czw, 17:15 08.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
10 |
czw, 18:30 08.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
11 |
pt, 17:15 09.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
12 |
pt, 18:30 09.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
13 |
śr, 17:15 14.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
14 |
śr, 18:30 14.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
15 |
czw, 17:15 15.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
16 |
czw, 18:30 15.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
17 |
pt, 17:15 16.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
18 |
pt, 18:30 16.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
19 |
śr, 17:15 21.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
20 |
śr, 18:30 21.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
21 |
czw, 17:15 22.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
22 |
czw, 18:30 22.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
23 |
pt, 17:15 23.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
24 |
pt, 18:30 23.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
25 |
śr, 17:15 28.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
26 |
śr, 18:30 28.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
27 |
czw, 17:15 29.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
28 |
czw, 18:30 29.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
29 |
pt, 17:15 30.10.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
30 |
pt, 18:30 30.10.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
31 |
śr, 17:15 04.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
32 |
śr, 18:30 04.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
33 |
czw, 17:15 05.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
34 |
czw, 18:30 05.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
35 |
pt, 17:15 06.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
36 |
pt, 18:30 06.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
37 |
czw, 17:15 12.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
38 |
czw, 18:30 12.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
39 |
pt, 17:15 13.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
40 |
pt, 18:30 13.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
41 |
śr, 17:15 18.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
42 |
śr, 18:30 18.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
43 |
czw, 17:15 19.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
44 |
czw, 18:30 19.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
45 |
pt, 17:15 20.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
46 |
pt, 18:30 20.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
47 |
śr, 17:15 25.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
48 |
śr, 18:30 25.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
49 |
czw, 17:15 26.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
50 |
czw, 18:30 26.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
51 |
pt, 17:15 27.11.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
52 |
pt, 18:30 27.11.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
53 |
śr, 17:15 02.12.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
54 |
śr, 18:30 02.12.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
55 |
czw, 17:15 03.12.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
56 |
czw, 18:30 03.12.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
57 |
pt, 17:15 04.12.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
58 |
pt, 18:30 04.12.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
59 |
śr, 17:15 09.12.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
60 |
śr, 18:30 09.12.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
61 |
czw, 17:15 10.12.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
62 |
czw, 18:30 10.12.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
63 |
pt, 17:15 11.12.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
64 |
pt, 18:30 11.12.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
65 |
śr, 17:15 16.12.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
66 |
śr, 18:30 16.12.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
67 |
czw, 17:15 17.12.2020 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
68 |
czw, 18:30 17.12.2020 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
69 |
pt, 17:15 18.12.2020 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
70 |
pt, 18:30 18.12.2020 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
71 |
śr, 17:15 03.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
72 |
śr, 18:30 03.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
73 |
czw, 17:15 04.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
74 |
czw, 18:30 04.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
75 |
pt, 17:15 05.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
76 |
pt, 18:30 05.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
77 |
śr, 17:15 10.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
78 |
śr, 18:30 10.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
79 |
czw, 17:15 11.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
80 |
czw, 18:30 11.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
81 |
pt, 17:15 12.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
82 |
pt, 18:30 12.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
83 |
śr, 17:15 17.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
84 |
śr, 18:30 17.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
85 |
czw, 17:15 18.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
86 |
czw, 18:30 18.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
87 |
pt, 17:15 19.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
88 |
pt, 18:30 19.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
89 |
śr, 17:15 24.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
90 |
śr, 18:30 24.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
91 |
czw, 17:15 25.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
92 |
czw, 18:30 25.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
93 |
pt, 17:15 26.02.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
94 |
pt, 18:30 26.02.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
95 |
śr, 17:15 03.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
96 |
śr, 18:30 03.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
97 |
czw, 17:15 04.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
98 |
czw, 18:30 04.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
99 |
pt, 17:15 05.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
100 |
pt, 18:30 05.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
101 |
śr, 17:15 10.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
102 |
śr, 18:30 10.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
103 |
czw, 17:15 11.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
104 |
czw, 18:30 11.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
105 |
pt, 17:15 12.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
106 |
pt, 18:30 12.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
107 |
śr, 17:15 17.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
108 |
śr, 18:30 17.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
109 |
czw, 17:15 18.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
110 |
czw, 18:30 18.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
111 |
pt, 17:15 19.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
112 |
pt, 18:30 19.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
113 |
śr, 17:15 24.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
114 |
śr, 18:30 24.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
115 |
czw, 17:15 25.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
116 |
czw, 18:30 25.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
117 |
pt, 17:15 26.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
118 |
pt, 18:30 26.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
119 |
śr, 17:15 31.03.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
120 |
śr, 18:30 31.03.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
121 |
śr, 17:15 07.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
122 |
śr, 18:30 07.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
123 |
czw, 17:15 08.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
124 |
czw, 18:30 08.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
125 |
pt, 17:15 09.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
126 |
pt, 18:30 09.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
127 |
śr, 17:15 14.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
128 |
śr, 18:30 14.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
129 |
czw, 17:15 15.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
130 |
czw, 18:30 15.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
131 |
pt, 17:15 16.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
132 |
pt, 18:30 16.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
133 |
śr, 17:15 21.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
134 |
śr, 18:30 21.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
135 |
czw, 17:15 22.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
136 |
czw, 18:30 22.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
137 |
pt, 17:15 23.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
138 |
pt, 18:30 23.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
139 |
śr, 17:15 28.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
140 |
śr, 18:30 28.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
141 |
czw, 17:15 29.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
142 |
czw, 18:30 29.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
143 |
pt, 17:15 30.04.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
144 |
pt, 18:30 30.04.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
145 |
śr, 17:15 05.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
146 |
śr, 18:30 05.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
147 |
czw, 17:15 06.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
148 |
czw, 18:30 06.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
149 |
pt, 17:15 07.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
150 |
pt, 18:30 07.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
151 |
śr, 17:15 12.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
152 |
śr, 18:30 12.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
153 |
czw, 17:15 13.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
154 |
czw, 18:30 13.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
155 |
pt, 17:15 14.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
156 |
pt, 18:30 14.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
157 |
śr, 17:15 19.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
158 |
śr, 18:30 19.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
159 |
czw, 17:15 20.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
160 |
czw, 18:30 20.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
161 |
pt, 17:15 21.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
162 |
pt, 18:30 21.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
163 |
śr, 17:15 26.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
164 |
śr, 18:30 26.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
165 |
czw, 17:15 27.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
166 |
czw, 18:30 27.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
167 |
pt, 17:15 28.05.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
168 |
pt, 18:30 28.05.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
169 |
śr, 17:15 02.06.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
170 |
śr, 18:30 02.06.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
171 |
śr, 17:15 09.06.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
172 |
śr, 18:30 09.06.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
173 |
czw, 17:15 10.06.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
174 |
czw, 18:30 10.06.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
175 |
pt, 17:15 11.06.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
176 |
pt, 18:30 11.06.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
177 |
śr, 17:15 16.06.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
178 |
śr, 18:30 16.06.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
179 |
czw, 17:15 17.06.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
180 |
czw, 18:30 17.06.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
181 |
pt, 17:15 18.06.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
182 |
pt, 18:30 18.06.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
183 |
śr, 17:15 23.06.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
184 |
śr, 18:30 23.06.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJMŁODSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
185 |
czw, 17:15 24.06.2021 |
1 godz. | grupa 1: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
186 |
czw, 18:30 24.06.2021 |
1 godz. | grupa 2: ŚREDNIA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
187 |
pt, 17:15 25.06.2021 |
1 godz. | grupa 1: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |
188 |
pt, 18:30 25.06.2021 |
1 godz. | grupa 2: NAJSTARSZA |
Wieliszew, Sala nr 11 GCK |