Lista zajęć Gabriela Kuznowicz Słowiański Krąg Kobiet

Słowiański Krąg Kobiet

Kategoria

inne / inne

Opis

Drogie Kobiety, chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej przestrzeni - Kobiecego Kręgu Siostrzanej Energii z Gimnastyką Słowiańską.
Gdzie przy blasku świec️ porozmawiamy na temat i popraktykujemy elementy Gimnastyki Słowiańskiej
Wspólnie zatańczymy korowód słowiański
Pomedytujemy
wymienimy się intencjami

Ze względów technicznych i komfortu uczestniczek liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy. Spotkanie jest bezpłatne.

ZAPISY: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/23069

Czym jest krąg kobiet?
To spotkanie w bezpiecznej przestrzeni grupy nieznanych sobie kobiet (ok. 10).
Sama idea kręgów kobiet, wywodzi się z rdzennej kultury i tradycji wspólnoty. W dzisiejszych czasach, wiele kobiet pragnie dojść do źródła własnej kobiecości i żyć w prawdziwym partnerstwie, gdzie może być sobą i funkcjonować jako wolny człowiek - bez oceniania, a za to z otwartym sercem na drogę, którą się podąża. Kręgi mogą stanowić początek życia w prawdziwym partnerstwie i w zgodzie z samą sobą.

❤️ W czasie trwania Kręgu, każda z nas będzie mogła wyrazić siebie, powiedzieć z czym przychodzi jak się czuje, będzie też miała szansę, przy wsparciu innych kobiet- stanąć oko w oko z samą sobą. Tematem przewodnim spotkania jest kobieca praktyka Gimnastyki Słowiańskiej, która pozwala na integrację ciała z systemem emocjonalnym.

Jak przygotować się do KOBIECEGO KRĘGU SIOSTRZANEJ ENERGII Z GIMNASTYKĄ SŁOWIAŃSKĄ?
Ubierz się kobieco, najlepiej w długą spódnice - możesz zapleść warkocze na włosach lub założyć chustkę na głowę ❤️
Przygotuj sobie intencję z jaką wchodzisz do kręgu
Przynieś rzeczy które są dla Ciebie cenne emocjonalnie - może jakaś biżuteria, może pamiątka.
Weź ze sobą matę do ćwiczeń i leginsy - jeśli będziemy mieć na to przestrzeń i energię to zrobimy sobie zestaw dnia
Zarezerwuj ok 4 godziny czasu.

WAŻNE INFORMACJE!

W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie. W przestrzeni może przebywać maksymalnie: 7 osób w Sali Radość oraz 10 osób w Sali Wolność plus osoba prowadząca. Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic dla wszystkich uczestników zajęć.

SALA WOLNOŚĆ: https://bok-filia.eu/wp-content/uploads/sites/3/2020/06/Regulamin-Sala-Wolno%C5%9B%C4%87.pdf

SALA RADOŚĆ: https://bok-filia.eu/wp-content/uploads/sites/3/2020/06/Regulamin-Sala-Rado%C5%9B%C4%87.pdf

Instruktor

Gimnastyką Słowiańską para się od 7 lat. Od prawie dwóch jest instruktorką Gimnastyki w przekazie rosyjskim. Stara się prowadzić zajęcia z dużą autentyczności i uważności na potrzeby uczestniczek. Ich celem jest nauczenie kursantek jak poczuć własne ciało i zyskać jego świadomość. W czasie zajęć przemyca wiedzę na temat słowiańskości i pokazuje różne wymiary Gimnastyki Słowiańskiej – od głębokiego treningu duchowego i medytacyjnego przez taneczny, korowodowy aż po intensywny trening wzmacniający. Poza Gimnastyką zawodowo zajmuje się marketingiem nieruchomości komercyjnych. Z wykształcenia jestem marketerem oraz psychologiem.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również