NAUKA GRY NA GITARZE

Opis

Indywidualne zajęcia nauki gry na gitarze klasycznej uwzględniające zainteresowania i naturalne predyspozycje każdego z uczestników. Okazja do zdobycia podstaw wiedzy na temat instrumentu, zasad i historii muzyki, kształcenia słuchu itd. W repertuarze znajdą się nie tylko utwory klasyków gitary. Gra solo i w duecie.

poniedziałki, godz. 17:00-20:00
czwartki, godz. 17:00-20:00
godziny zajęć ustalane indywidualnie z instruktorem

opłaty:
65 zł / 1 lekcja 60 min. (płatne za cały m-c z góry)
50 zł / 1 lekcja 45 min. (płatne za cały m-c z góry)
35 zł / 1 lekcja 30 min. (płatne za cały m-c z góry)

Obecnie zajęcia są prowadzone w formie online.

Prowadzący:
Tomasz Krawczyk - muzyk, aranżer i producent muzyczny, ma na swoim koncie udział w wielu projektach fonograficznych. Jest m.in. laureatem Mistrzowskiego Konkursu Gitarzystów Jazzowych im. Marka Blizińskiego. Jego otwartość, spontaniczność i doświadczenie sprawiają, że jest chętnie zapraszany do współpracy z artystami różnych stylistyk muzycznych.
Współpracował lub współpracuje między innym z: Melą Koteluk, Zakopower, BISQUIT, Justyną Steczkowską, Zbigniewem Namysłowskim, Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, MAFIĄ, Marią Peszek, Iwoną Loranc, Dorotą Miśkiewicz, Noche De Boleros, Mirą Kubasińską, Kayah, Markiem Kościkiewiczem, Anna Dereszowską, Pawłem Domagałą, Olafem Deriglasoffem, Arturem Andrusem.Z zespołem Urszuli Dudziak koncertował na wielu festiwalach w Polsce i za granicą.
Praca z dziećmi w Prywatnej Szkole Muzycznej w Kinie Tęcza w Warszawie oraz Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce oraz w Domu Kultury „Praga”.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
gitara - czwartki
gitara - poniedziałki


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również