SENSORKI

Kategoria

inne / inne

Opis

SENSORKI to zajęcia wspierające rozwój niemowląt i małych dzieci w oparciu o metodę integracji sensorycznej. Zajęcia opierają się na programie Smyko-Multisensoryka® oraz na programie grupowego wczesnego wspomagania rozwoju© Moniki Bednarek-Kreatimo.
Podczas zajęć BAWIMY SIĘ Z SENSEM - utrwalamy schemat własnego ciała, stymulujemy zmysły, koncentrując się na dwóch-trzech zmysłach podczas jednych zajęć (a w sumie mamy 7 zmysłów!). Jednocześnie podążam za potrzebami i możliwościami Waszych dzieci tak, aby podczas zajęć mogły bawić się na swoje 100% :)
Na zajęciach WSZYSCY - czyli rodzice i dzieci - tańczymy, śpiewamy, doświadczamy, masujemy, ugniatamy, ruszamy się, wąchamy, smakujemy, bujamy się, brudzimy - poznajemy siebie i świat WIELOZMYSŁOWO.

Na każdych zajęciach jest aktywność brudząca, dlatego warto mieć ze sobą ubranie na zmianę (dla siebie i dziecka), pieluchę tetrową/ręczniczek, mokre chusteczki.

dzieci 4-12 m-cy - poniedziałki, godz. 10:00-11:00
dzieci 13-30 m-cy - poniedziałki, godz. 11:30-12:30
W zajęciach dziecko uczestniczy z rodzicem/opiekunem.
Czas trwania pojedynczych zajęć: 45 minut + czas 15 minut na umycie, wysuszenie i przebranie dzieci w sali.

Opłaty:
120 zł / m-c

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się minimalnej ilości osób w grupie.

Zapisy on-line od 14 września 2020 r. od godz. 12:00.

Prowadzący:
Anna Szczepańska - z wykształcenia psychlog i pedagog (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie), Certyfikowany Trener 1 stopnia Sensoplastyki®, Certyfikowany Trener 1 stopnia Smyko-Multisensoryki®, trener grupowego programu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci Moniki Bednarek. Od 2011 r. prowadzi zajęcia i warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców i nauczycieli z zakresu wspierania rozwoju poznawczego, emocjonalnego i społecznego oraz zajęcia ogólnorozwojowe dla małych dzieci. Przeprowadziła ponad 1700 godzin warsztatowych dla grup w różnym wieku.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
grupa 1 - dzieci 4-12 m-cy - poniedziałki 10:00-11:00
grupa 2 - dzieci 13-30 m-cy - poniedziałki 11:30-12:30


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również