Lista zajęć Nauka języków: język angielski

Nauka języków: język angielski

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
27.09.2017
Data zakończenia
20.06.2018
Organizator
Centrum Kultury Podgórza
Filia
Dwór Czeczów
Liczba uczestników
55
Wolnych miejsc
40
Wiek od
4 lat
Wiek do
99 lat

Opis

Prowadzona przez nas nauka języka angielskiego dla najmłodszych jest wspaniałą okazją do przyswojenia sobie w sposób jak najbardziej naturalny podstaw tego języka poprzez gry, zabawy, piosenki.

Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w dwóch grupach wiekowych:

- grupa dla młodszych dzieci (4-5 lat) - zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu, 30 min., poniedziałki i środy godz. 16.00

- grupa dla starszych dzieci (5,5-7 lat) - zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu, 30 min., poniedziałki i środy godz. 16.30

Koszt: 50 zł/mc

 

Grupy dla uczniów klas: IV-V oraz VI-VII szkoły podstawowej - zajęcia pomagają rozwijać wszystkie podstawowe kompetencje językowe: umiejętność czytania, pisania, mówienia i słuchania języka angielskiego. Prowadzona przez nas nauka przebiega w sposób interaktywny, zawierający elementy zabawy, z wykorzystaniem dodatkowego narzędzia – tablicy multimedialnej. Program zajęć jest realizowany w oparciu o sprawdzoną serię podręczników dla dzieci.

Klasy II-IV SP - zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu, 45 min., poniedziałki godz. 17.00

Klasy V-VII SP - zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu, 45 min., środy godz. 17.00

Koszt: 35 zł/mc

 

Język angielski dla dorosłych - w naszej ofercie mamy naukę języka angielskiego na poziomie podstawowym i poziomie średniozaawansowanym. Proponowany przez nas kurs  pomoże rozwinąć umiejętności komunikowania się w języku angielskim niezbędną nie tylko np. w pracy, ale także podczas podróży, rozmów ze znajomymi z różnych części świata, czy przy korzystaniu z internetu i oglądaniu anglojęzycznych filmów i seriali.

Dzięki organizowanym przez nas kursom polubisz angielski, pokonasz strach przed rozmowami w obcym języku, zaczniesz mówić płynnie i poprawnie. Wzbogacisz swoje słownictwo, zrozumiesz gramatykę i nauczysz się ją poprawie stosować. Gwarantujemy postępy w czytaniu, pisaniu, słuchaniu i mówieniu. Program zajęć jest rozwijany w oparciu o sprawdzoną serię podręczników dla kursantów w danym przedziale wiekowym.

Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu, 45 min., poniedziałki i środy godz. 17.45 grupa A2, godz. 18.30 grupa B2.

Koszt: 70 zł/mc

 

UWAGA: Wszystkie zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy!

Pierwsze zajęcia odbędą się 27 września.

Prowadzący: Izabela Orlińska

Absolwentka filologii angielskiej, nauczyciel dyplomowany oraz lektor języka angielskiego z wieloletnim stażem. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych na różnych poziomach zaawansowania. Jej domeną są phrasal verbs;)

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Grupa - uczniowie kl. III-IV SP
Grupa - uczniowie kl. VI-VII SP
Grupa A2- dorośli
Grupa B2 - dorośli
Język angielski - grupa dla młodszych dzieci
Język angielski - grupa dla starszych dzieci


Brak ustawionych lekcji