Lista zajęć Agnieszka Jusińska FIT SENIOR – ZDROWY KRĘGOSŁUP I ROZCIĄGANIE

FIT SENIOR – ZDROWY KRĘGOSŁUP I ROZCIĄGANIE

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Zajęcia mają ma celu kształtowanie nawyku utrzymania prawidłowej postawy ciała, mają charakter profilaktyczny, jak i terapeutyczny w zakresie bólu placów i skrzywień kręgosłupa. Zawierają ćwiczenia równoważne, mobilizujące, wzmacniające i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Zajęcia o bardzo łagodnym charakterze, przeznaczone szczególnie dla osób prowadzących siedzący tryb życia. Na zajęcia przynosimy własne karimaty.

gr. 1 - wtorki, godz. 9:00-9:45
gr. 2 - wtorki, godz. 10:00-10:45

Opłaty:
20 zł / m-c - seniorzy 60+

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się minimalnej ilości osób w grupie.

Zapisy on-line od 14 września 2020 r. od godz. 12:00.

Prowadzenie Agnieszka Jusińska - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorka fitness, trenerka oraz nauczycielka gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w przedszkolu.
,,W zdrowym ciele zdrowy duch". Jest przekonana, że ćwiczenia fizyczne wpływają nie tylko na nasze ciało, ale również na nasze myślenie. Dzień zaczyna od zimnego rozbiegu pod prysznicem, przysiadami ze szklanką wody, zdrowiem na talerzu i z powerem rusza na salę fitness. Pozytywną energię przekłada na lepsze samopoczucie swoich podopiecznych na zajęciach.
Ceni dokładność, technikę i zaangażowanie w zamian daje dobry nastrój, lepszą sylwetkę, energię i uśmiech. W grupie siła!

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
gr. 1 - wtorki 9.00-9.45 - seniorzy 60+
gr. 2 - wtorki 10:00-10:45 - seniorzy 60+


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również