Lista zajęć Bożena Ślaga Akademia Plamokleksa dla najmłodszych

Akademia Plamokleksa dla najmłodszych

Kategoria

inne / inne

Opis

Akademia Plamokleksa po raz czwarty zaprasza najmłodszych i ich rodziców na nieskrępowane warsztaty rozwojowe.
Będziemy podróżować poprzez kształty i kolory, rymowanki i dzieła sztuki. Stworzymy morze ekologicznej ciastoliny z naturalnych składników. Dzieci będą mogły swobodnie z niej budować kolorowe offroadowe drogi i zaczarowane ogrody. Będziemy lepić, targać, formować i wąchać. Stworzymy formy przestrzenne i płaskie, pobawimy się kolorami i technikami, ale przede wszystkim spędzimy twórczo czas.
Celem warsztatów jest wspieranie prawidłowego rozwoju manualnego dzieci i rozbudzanie naturalnej ciekawości świata. Zabawa podczas warsztatów usprawnia motorykę rąk, płynność, elastyczność i precyzję ruchów mięśni dłoni i małych paluszków. Rozwija wyobraźnię i kreatywność w bezpiecznych warunkach.

Uwaga! Na zajęcia warto zabrać ze sobą ubranko na zmianę (dla dziecka i siebie) oraz ręcznik/pieluchę tetrową/mokre chusteczki.

1 gr. - środy, godz. 9:00-10:00 (dzieci 1-3 lata)
2 gr. - środy, godz. 10:30-11:30 (dzieci 1-3 lata)

W zajęciach dziecko uczestniczy z rodzicem/opiekunem.

ZAJĘCIA RUSZAJĄ OD PAŹDZIERNIKA

Opłaty:
120 zł / m-c

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się minimalnej ilości osób w grupie.

Zapisy on-line od 14 września 2020 r. od godz. 12:00.

Prowadzący:
Bożena Ślaga - artystka eksperymentująca, działająca jako scenografka, kostiumografka teatralna i animatorka kultury. Pracuje w różnych technikach plastycznych. Fascynuje się pracą z tkaniną, mieszaniem technik i wybieganie poza jedne określone ramy. Swoimi pasjami dzieli się podczas różnorodnych warsztatów artystycznych. Prowadzi autorskie zajęcia dla dzieci i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem pielęgnowania indywidualności i zmysłowego poznawania świata.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
1 gr. - środy, g. 9.00-10.00
2 gr. - środy, g. 10.30-11.30


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również