Lista zajęć TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI 7-9 LAT KONTYNUACJA PONIEDZIAŁEK I ŚRODA GODZ. 18.05-19.05

TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI 7-9 LAT KONTYNUACJA PONIEDZIAŁEK I ŚRODA GODZ. 18.05-19.05

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI W WIEKU 7-9 LAT 
Zajęcia rozpoczynają się od dnia 14.09.2020 r.                                                                                   
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu : poniedziałek - w godz. 18.05-19.05 i środa - w godz. 18.05 - 19.05
Taniec nowoczesny jest jednym z najpopularniejszych stylów tanecznych. Kojarzy się nieodłącznie z konwencją teatru muzycznego.Większość przedstawień tanecznych i musicali bazuje na tej technice tanecznej. To gorący, nieokiełznany, energetyczny taniec który narodził się w Afryce. Charakterystyczną cechą tego tańca jest policentryzm czyli izolowanie poszczególnych części ciała (głowa,ramiona,klatka piersiowa,biodra) i poruszanie nimi niezależnie w różnych płaszczyznach i różnym tempie. Ruch akcentowany jest w dół, kolana są zgięte, górna część ciała pochylona do przodu, ruch jest policentryczny, odbywa się w różnych płaszczyznach - na stojąco, na kolanach, w przysiadzie i na leżąco.
Instruktor: poniedziełek - Rafał Sawko, środa - Marta Skrzypczyńska
Odpłatność za zajęcia: 60 zł/miesięcznie, dla osób mieszkających poza miastem 120zł/miesięcznie, płatne do 15-go każdego miesiąca.
Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę. 

 Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zapoznanie się z Regulaminem Funkcjonowania Nowodworskiego Ośrodka Kultury w czasie pandemii SARS-COV-2 oraz dostarczenie podpisanego Oświadczenia -Covid
Regulamin i Oświadczenie-Covid do pobrania na stronie www.nok.nowydwormaz.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Dziecko bardzo zadowolone.Chodzi na zajęcia z przyjemnością .
Daria K.
17.09.2020 10:33