Lista zajęć LATINO DLA PAŃ KONTYNUACJA CZWARTEK GODZ. 19.40-20.40

LATINO DLA PAŃ KONTYNUACJA CZWARTEK GODZ. 19.40-20.40

Kategoria

taniec / latino

Opis

TANIEC- LATINO DLA PAŃ  - KONTYNUACJA - poniedziałek godz. 19.40 - 20.40
Zajęcia rozpoczynają się w dniu 17.09.2020 r                                                                                      
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 minut w każdy poniedziałek w godz. 20.15 - 21.15
UWAGA!!! Zastrzegamy możliwość odwołania zajęć w przypadku nie zebrania się grupy. Minimum osób aby zajęcia ruszyły to 10 osób.
Forma zajęć wyłącznie dla kobiet wykształcająca u uczestniczek - eleganckie i pełne gracji ruchy, zmysłowe spojrzenia, kokieteryjne gesty. To kwintenesencja stu procentowej kobiecości. Na tych zajęciach wszystko z dużą dozą humoru i nieco z przymrużeniem oka. Zajęcia oparte sa na krótkich układach choreograficznych pozwalających ukazać w świadomy i delikatny sposób swoje atuty, w dobrym smaku, umiejętnie eksponować swoją kobiecość. Doskonałe zajęcia wyrabiające rozwój muskulatury, co zapewnia atrakcyjny wygląd na co dzień, wpływa pozytywnie na samopoczucie, dodaje pewności siebie a przy tym niekonwencjonalna formuła tematycznych zajęć aerobowych pozwala miło spędzić czas.
Instruktor: Rafał Sawko
Odpłatnośc za zajęcia: 40zł/miesięcznie, dla osób mieszkających poza miastem 80zł/miesięcznie, płatne do 15-go każdego miesiąca
Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę.

 Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zapoznanie się z Regulaminem Funkcjonowania Nowodworskiego Ośrodka Kultury w czasie pandemii SARS-COV-2 oraz dostarczenie podpisanego Oświadczenia -Covid
Regulamin i Oświadczenie-Covid do pobrania na stronie www.nok.nowydwormaz.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Super zabawa! Uśmiechnięty i żartujący p. Rafał, pełen profesjonalizm, uwielbiam te zajęcia!
Agnieszka O.
02.03.2021 14:16