Lista zajęć Bożena Ślaga Ceramika - Treserzy dzikich zwierząt

Ceramika - Treserzy dzikich zwierząt

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

WARSZTATY CERAMICZNE DLA DZIECI
Treserzy – po pierwsze, trenują poskramianie dzikiego, ale miłego zwierzęcia jakim jest GLINA :) która lubi wymykać się miękko z rąk, ale też daje się oswoić.
Treserzy – po drugie… bo podczas warsztatów będziemy wytwarzać zwierzęta, dzikie bestie, totemy, maski i inne cuda, także te praktyczne.
Temat dzikich stworów, też tych wyobrażonych tylko będzie nam towarzyszył. W swobodnych, twórczych warunkach damy upust wyobraźni, najlepszemu z przyjaciół twórczości :)
W formie zabawy, uczestnicy poznają (lub utrwalą sobie) różne techniki formowania z gliny, oraz różne techniki zdobienia (szkliwienie, angoba, majolika).

Podczas zajęć zalecamy noszenie fartuchów ochronnych.

1 gr. - wtorki, godz. 16:00-17:30 (dzieci 7-10 lat)
2 gr. - wtorki, godz. 17:45-19:15 (dzieci 9-12 lat)

Opłaty:
80 zł/ m-c

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie się minimalnej ilości osób w grupie.

Zapisy on-line od 14 września 2020 r. od godz. 12:00.

Prowadzący:
Bożena Ślaga - artystka eksperymentująca, działająca jako scenografka, kostiumografka teatralna i animatorka kultury. Pracuje w różnych technikach plastycznych. Fascynuje się pracą z tkaniną, mieszaniem technik i wybieganie poza jedne określone ramy. Swoimi pasjami dzieli się podczas różnorodnych warsztatów artystycznych. Prowadzi autorskie zajęcia dla dzieci i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem pielęgnowania indywidualności i zmysłowego poznawania świata.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
1 gr. - wtorki, g. 16.00-17.30, dzieci 7-10 lat
2 gr. - wtorki, g. 17.45-19.15, dzieci 9-12 lat


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również