Lista zajęć Martyna Szymik-Kasza PALETA - grupa plastyczna Strumień

PALETA - grupa plastyczna Strumień

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Miejsce: hol na piętrze
Terminy: wtorki godz. 17.30-19.00

Opłaty:
75.00 zł za jeden semestr (3 semestry w sezonie)

Pierwsze zajęcia: wtorek 6 pażdziernika 2020

Uczestniku! Kliknij ZAPISZ SIĘ i utwórz swój profil na strefazajec.pl, potem w pasku u góry wpisz nazwę zajęć "PALETA" i zapisz się na nie.
Osoby poniżej 18. roku życia mogą dokonać zapisu jedynie przez utworzony profil osoby dorosłej (rodzica/prawnego opiekuna).

Masz problem z zapisem? Zadzwoń do nas! Chętnie Ci pomożemy:-)

Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają uczestnicy z poprzedniego sezonu. Na grupę przypada limit 15 uczestników, pozostałe osoby zostaną umieszczone na liście rezerwowej.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 11. roku życia.

Grupa PALETA to starsze dzieci i młodzież, którzy doskonalą umiejętność rysowania, porzucając schematyczność, a dążąc do naturalności. Na tym etapie rozwoju uczestnik zajęć zaczyna świadomie obserwować naturę w celach rysunkowych, badać przedmiot z jego rzeczywistymi cechami, a nie tymi, które zostały wymyślone tylko w jego głowie. W programie zajęć instruktor przewiduje m.in. poznanie różnych technik rysunkowych, malarskich i plastycznych.

Prowadzący: Martyna Szymik-Kasza, absolwentka Liceum Plastycznego im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej i wydziału artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie (specjalność grafika). Aktualnie w jej twórczości dominuje malarstwo sztalugowe, olejne oraz freski.

Foto: Archiwum MGOK-u

Regulamin zajęć

Recenzje

Bardzo fajne zajecia rozwijajace dla wiekszych dzieci. Bardzo polecam!
maria w.
29.10.2020 08:42