Lista zajęć Mariusz Gruszka C-41 - grupa fotograficzna Strumień

C-41 - grupa fotograficzna Strumień

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Miejsce: sale emgoku
Terminy: poniedziałki godz. 17.00-18.30
Opłaty:
100.00 zł (I semestr IX-XII)
75.00 zł (II semestr I-III)
75.00 zł (III semestr IV-VI)

Zapisy od 10 września 2020 od godz. 8.00.

Rodzicu! Najpierw zarejestruj siebie, a potem utwórz profil dla dziecka i zapisz je do grupy.

Rodzicu! Najpierw zarejestruj siebie, a potem utwórz profil dla dziecka i zapisz je do grupy.

Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają uczestnicy z poprzedniego sezonu. Na grupę przypada limit 10 uczestników, pozostałe osoby zostaną umieszczone na liście rezerwowej.

Grupa C41 istnieje od 2008 roku i od tego czasu przewinęło się przez nią około 50 osób. Liczba ta zachwyca, bo zajęcia fotograficzne nie należą do najbardziej popularnych wśród młodych odbiorców.

Od samego początku pasjonaci fotografii spotykają się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu, który wspiera ich zarówno w części warsztatowej, jak też pomaga w eksponowaniu prac podczas wystaw indywidualnych i zbiorowych. Ponadto grupa C41 dwa razy wystawiała swoje prace w Żylinie na Słowacji.

Członkowie C41 są również pomysłodawcami i organizatorami Strumieńskiego Festiwalu Artystycznego Sfart, który w tym roku będzie organizowany po raz czwarty. W 2013 roku, z inicjatywy grupy, zarejestrowano również stowarzyszenie Sfart, którego celem jest organizacja wspomnianego festiwalu, jak również wystaw i imprez promujących szeroko pojętą kulturę. Skład regularnie spotykających się osób w grupie ulega zmianom, lecz kontakt pomiędzy członkami grupy nie zanika. Ta relacja jest czymś czego sami członkowie nie potrafią określić, czymś co pozwala utrzymywać stałe kontakty.

Foto: Archiwum MGOK-u

Recenzje

brak recenzji