Lista zajęć Marzena Kałużna Baby Art Ożarów Mazowiecki

Baby Art Ożarów Mazowiecki

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Baby Art Ożarów Mazowiecki

Prowadzenie: Marzena Kałużna
Kategoria wiekowa: dzieci 2-3 lata
Kiedy? czwartki 14.30-15.15
Opłata: 48 zł/m-c, 1x w tygodniu
liczba miejsc: 5 dzieci + opiekunowie

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 2 do 3 lat wraz z rodzicem lub opiekunem do prawdziwej pracowni plastycznej. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach i są świetnym przygotowaniem dziecka do przygody z przedszkolem.
Autorski program zajęć prowadzi artysta plastyk Marzena Kałużna, która ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.
To pierwsze zajęcia, w których uczestniczą maluszki. W miłej i przyjaznej atmosferze z aktywnym udziałem rodzica/opiekuna, dziecko ma zapewnione poczucie bezpieczeństwa, sprzyja to w odnalezieniu się dziecka w nowej dla niego sytuacji, co zachęca je do czynnego udziału i pracy w grupie rówieśniczej.
Zajęcia mają na celu aktywizację dzieci, rozwijanie małej motoryki i przełamywanie barier sensorycznych oraz pobudzanie kreatywności. Rozwijają wrażliwość, koncentrację oraz samodzielność, połączone z radością twórczą dzieci i wspólną zabawą.
Każde zajęcia mają określoną tematykę, w którą wpleciona jest muzyka, zagadki, zabawy i ćwiczenia małej motoryki, w ramach której wykonujemy wspólnie wspaniałe prace. Lepimy, ugniatamy, gnieciemy, drzemy, rysujemy, malujemy rękami i pędzlami, stęplujemy, uczymy się wycinać, kleić. Poznajemy różne materiały i techniki, a przy tym świetnie się bawimy. Małe dzieła, które powstają dzieci z dumą zabierają do domu aby pokazać swoje osiągnięcia najbliższym.
Zapraszamy do wspólnej, twórczej zabawy.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również